Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez? (bővebben lent. )

Mi lehetett ez? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Tegnap este viszonylag korán,11 órakor feküdtem le,mert még néztem a TV-t.

Lefeküdtem és már csak arra enlékszem hogy nagyon hideg van,remeg a lábam és ijesztő zenét hallok távolról,olyasmit mint az X-akták főcímdala.A zene olyan halk volt,mégis hátborzongató...megpróbáltam felülni de nem mozdult a lábam.A kezem a combomnál volt,és ilyesmiket gondoltam:"Nyugi,Eszt.,Pánikrohamod van.Semmi baj,csak karmold meg a combod hogy tudj mozogni."

megpróbáltam belemarni a lábamba de az ujjam se mozdult.Aztánn nem tudom mi történt,de arra eszméltem hogy tudok mozogni és ki vagyok takarózva.Visszabújtam és aludtam.De a legfurább hogy tegnap este egyáltalán nem vcolt hideg,én mégis teljesen átfagytam.És az a zene meg a mozgásképtelelnség sem volt olyan ijesztő...Mi lehetett ez?

Tudom hogy nem raboltak el és hogy nem testen jívüli élményem volt,de mi erre a magyarázat?


2010. aug. 17. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Te is leírtad: pánikrohamod volt.

A zene jöhetett a szomszéd szobából vagy akárhonnan ahol tv-t néztek.

2010. aug. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán alvásparalízis...
2010. aug. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A szüleim még nálam is korábban feküdtek le,Ők tuti nem hallgatták ezt a zenét.Pláne nem ilyet.Tesóm nincs,ertesházban lakunk falun,szomszédok kizárva.
2010. aug. 17. 10:54
 4/8 anonim válasza:
100%
>>2 Amit ez az ember mond.
2010. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Alvásparalízis.
2010. aug. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tuti alvásparalízis. Olvass utánna nagyon ijesztő és kellemetlen dolog :S
2010. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis!
2010. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez alvásparalízis volt,nm pánikroham.Sajnos mindkettőben volt részem elég sokszor,tehát megtudom különböztetni.

Én álmomban szoktam néha olyan ijesztő zenét hallani,ami az X-akták zenéjére emlékeztet,illetve csak hasonlít rá kicsit.Az X akták zenéje nem kelt bennem félelmet,de az álmombeli zene,az rémes!

2010. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!