Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A féldrágakövek kevésbé...

A féldrágakövek kevésbé hatnak nyakláncként hordva mint csuklón hordva?

Figyelt kérdés
Mármint az ásványkövekre gondolok. Gúnyolódó hozzászólókat jelenteni fogom!

2020. dec. 11. 20:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A neten megtalálod. Beírod, hogy "kristályok tisztítása". Folyó vízzel, sóval, nap- ill. holdfénnyel lehet. Mivel én reikizek, azzal is meg lehet csinálni.
2020. dec. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen a válaszotokat kedves Kérdező és 11!

Nekem olyan gondom van, h van már ásvány karkötőm (nem is egy), de neten rendeltem, és vhogy van olyan érzésem, h ezek bizony nem ásványok, hanem műanyag utanzatok. Valóban lehet az, h nem egeszen 3000 Ft-ért pl. hegyikristaly karkötő (az egész abból áll)? Meg egyáltalán honnan lehet tudni, h valódi ásványt veszel?

Nézhetsz millió weboldalt, rengeteg árul, melyik a hiteles???

2020. dec. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Látogass el egy szó boltba, nézegetsd végig a köveket. Lesz egy rálâtásod milyenek az igazi kövek. Vidd be a sajátodat, ott majd megmondják, hogy igazi-e. Meg símán lehet hegyikristály karkötő 3000ft. 11 vagyok
2020. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm 11! :) A következő kérdésem az lenne, milyen is egy "szakbolt", de a Google a barátom.. lesz. :) Köszönöm még egyszer!
2020. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ezo bolt akart lenni, csak a gép javított.
2020. dec. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igazából vannak kövek, amiket pont hogy úgy kell hordani, hogy érintse a szív tájékát, mint például a rózsakvarc.
2022. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!