Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez egy jel lehet? Elég különös.

Ez egy jel lehet? Elég különös.

Figyelt kérdés
Az van h nem tom h meddig maradunk együtt a barátommal, és kértem egy jelet reggelre pedig nem a barátom volt a mobilon a háttérkép, pedig éjjel tuti nem nyúlt hozzá senki
2010. aug. 11. 14:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
arra kértem jelet h szakítsunk-e
2010. aug. 11. 14:32
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem teljesen értem. Reggelre megváltozott a kép a mobilod hátterén?
2010. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen
2010. aug. 11. 15:02
 4/12 anonim válasza:
59%
Nem.Ez egy szellem volt.Vagy egy UFO.Éjszaka ellopta a mobilodat és módosította a háttérképet.Jól vizsgáld meg magadat is.Lehet, hogy felboncoltak.Keresd a varratot.
2010. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nagyon vicces vagy....

1 minek írsz ha ebbe nem hiszel

2 ha vannak is ufok azok olyan messze vannak, hogy sose talizunk majd velük...már ha vannak...

2010. aug. 11. 15:12
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Előttem szólónak igaza van
2010. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha ettől teszed függővé,hogy együtt maradj-e a barátoddal,akkor okosabb,ha szakítasz vele. Nem szereted,akkor minek vele maradni. Ő is jobban jár,mintha egy ilyen ostobaságokban hivő nőcivel marad.
2010. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Hú. A túlvilág/isten/akármi már telefont is tud hekkelni. :) Különös.


Aki meg hisz ezekben, még különösebb.

2010. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a jel, hogy megváltozott a háttérkép, az mobiltelefonos vírus vagy technikai hiba, a jel az, hogy te bizonytalan vagy, és erre a bizonytalanságra nem lehet stabil kapcsolatot építeni.
2010. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Most mit kell cseszegetni? Ha ő hisz az ilyesmiben akkor hisz, nem kell egyből bolondnak nézni. Én is sokmindenben hiszek. Mondjuk ebben nem. Oké lehet hogy különös hogy megváltozott a háttered,de szerintem valaki átállította,lehet hogy épp a barátod,vagy te csak késő este volt és annyira fáradt voltál hogy nem emlékszel rá. Szerintem ez ne befolyásolja hogy együtt maradsz-e a pároddal. Neked kell eldönteni.
2010. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!