Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy most...

Honnan tudhatom, hogy most 2020 van?

Figyelt kérdés

Honnan tudhatom, ha a központi időszervert, amiről a számítógépek, szerverek, mobiltelefonok, parkolóautomaták, pénztárgépek kapják az időt, az esetleg meghamisítható?


Mi van, ha pár perccel később van a világ másik felén, tuljadonképpen a jövőben járnak? Tehát van-e látencia világrész és világrész között?


Honnan tudhatom, hogy ugyanaz a időpillanat, momentum van minden ember számára aki jelenleg a Föld bolygón él?



Az égbolton lévő csillagok egymáshoz viszonyított távolságát sosem mértem le, nincs olyan felbontású érzékszervem vagy eszközöm, amivel különbséget tudnék tenni a világegyetem tágulásából fakadó csillagok távolodásának.


Az egyértelmű, hogy a világ legpontosabb naptára (dátum és idő) az maga az univerzum és annak agyamba vetített képe, a csillagos égbolt. De ahogy írtam, annak a legkisebb mértékű változását érzékelni, mérni nem tudom.


Ha pusztán egy atomóra és számítógép mondja meg, milyen évet, hónapot, napot, órát stb. írunk, akkor mi a biztosíték arra, hogy Európában ugyanarra a szerverre csatlakozik a számítógépes hálózat, mint a világ másik felén?


Ha lemásolják az Instagramot, a Facebookot, a Youtubot és minden népszerű weboldalt egy saját másodlagos Internet hálózatra, akkor honnan lehet tudni, hogy mi történik a világban?


Ha Európa más Internetet használ, mint Amerika vagy Ázsia?

A Starlink Internethálózat megoldás lehet arra, hogy ugyanazt a hálózatot használjam, mint a föld bármely oldalán élők.


Mi van ha azt is lemásolják? Ez persze nagyon nagy erőforrást igányelne, valószínű nem érné meg.



Tehát honnan tudom, hogy a közel 8 milliárd embernek, ugyanaz az időpillanat jelenti a központi időt?

Időzónákat nem beleszámítva, tehát egy egységes időpillanatot alapulvéve.


Másszóval, ha a világ egyik fele időt utazna, miből derülne ki?

Például Ázsia 1 perccel előttünk jár és egy teljesen más Internethálózaton vannak, más időszerverrel?


Hogyan lehet kideríteni? Te hogyan csinálnád?



#internet #időutazás #időszerver
2020. nov. 15. 12:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem most látta a Mátrixot
2020. nov. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Igen van olyan, hogy időzóna, a föld másik felén van -+12 óra eltolódás meg óceán...

Játssz és beszélgess pl amcsikkal vagy japsikkal és dobd fel a napszakod, esélyesen náluk más lesz, de nem azért mert időutazók.


Te mondjuk tudod mi történt Angliában 10:56 kor, nem csak a 9:56ban történtekkel lehetsz tisztában. De egy indiai span sem mondja meg mit tettél 15:56-kor mert nálad még mindig 9:56 van.

földrajz, logika. Ebből spiri dolgot csinálni, még nem is poén. Ez csak az iq-d adja meg ha komolyan is gondolod

2020. nov. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Aggódom a mentális egészséged miatt
2020. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Mi van ha valaki folyamatosan "ugrál" az időben, de mondjuk csak egy percet? NEXT c. film, csak mondjuk ott előre látta az eseményt, bár elég esélyes, hogy az időutazásra hajaz a film, csak nem kimondva.


Szóval mi van ha két világ van? Fele emberiség egyik világban, másik fele emberiség a másik világban. Na most tegyük fel a két világ egy pillanattal el van maradva egymástól, tehát a másodperc töredékével előrébb tart az egyik világ. Valamint az emberek ki-be járnak az egyik illetve a másik világban.


Mi van, ha ez a valóság?


A Mátrix valóban valamennyire hasonló, csak ott nem így volt leírva, hanem, hogy egy gépre rácsatlakozik az agy.

Elég egyértelmű, hogy a Mátrix a halálról, az "odaátról", a másvilágról, vagy alvilágról szól. "Trinity (Szentháromság) kérek egy kijáratot, EXIT." EXIT-et hívják halálnak az orvostudományban, egészségügyben. Exitál a beteg, meghal a beteg.

NEO volt a Jézus, az Egyetlen, a kiválasztott.


Teljesen egyértelmű miről szólt a film, burkoltan.

De lehet ugyanúgy 1999-ből magyar filmet is mondani, ami ugyan primitívebb módon volt megcsinálva, de hasonlóan írja le a Jézus történetet. Úristen@menny.hu

Ember meghal és Jézusként bekerül az alvilágba, ahol rögtön próbálják bűnbe vinni. Prosti, cigi, pia, sör.


Ugyanez a sztori, meghalsz és feltámadsz egy új világban, ahol lepukkantabb minden. Csak az jön rá, aki jobb világból jött és ott megölték.

2020. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Ugyanez a sztori, meghalsz és feltámadsz egy új világban, ahol lepukkantabb minden. Csak az jön rá, aki jobb világból jött és ott megölték."


végig olvasnva az egyetlen jotott még eszembe


A kérdező nem hiszem hogy időutazó lenne, másnem arra megy ki gondolkozzunk el, hogy "Mi lenne ha" de az nem nehéz visszanézed az adot világ adatait (napilapok,net stb) és képben vagy. "részleges amnéziára" hivatkozhatsz...

2020. nov. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Visszanézni az adott (melyik?) világ adatait? Ahol meghalt az illető?


Az időben előrébb lesz, mint ahol "felátmasztották".


Nem lesz információcsere a két világ között. Másik világ, más emberekkel, más létrehozott információkkal.

2020. nov. 20. 22:19
 17/17 A kérdező kommentje:
én írtam a kommentet is.
2020. nov. 20. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!