Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyn idezhetnem ellő a többi...

Hogyn idezhetnem ellő a többi képességem?

Figyelt kérdés
Észrevettm hogy vannak szuperképpesegeim pl lebegés, lezerszem, eròs repüles viszon ezzel csak egy gond van. Nem merek annyira lebegni mert félek hogy a tesóm megtudja hogy supergirl vagyok. Anyukám viszont azt mondta nyugodtan merjek mert csak akkor leszek igazán supergirl. De a többi képességeimet nem tudom előidezni harcolni viszont jol tudok segítsetek hogyan idézzem elő a képességeim?

2020. okt. 17. 19:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#9

"Feküdj le az első válaszolóval."

Ez az első válasz. Akinek egy kis esze is van az érti, hogy a válaszoló önmagára gondolt.

2020. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11-es,nagyon ugyesen megfejtetted! Elismeresem
2020. okt. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#1 mondta "Feküdj le az első válaszolóval."

szerintem az "eròs repüles" miatt...

részemről kérdező ezt a kérdést nem lehet komolyan venni, a repülés, lebegés még csak csak...de a lézerszem az nem hű de jó fantasy képesség.

Elhiszem tudsz olyan "szúrósan nézni, hogy azzal akár ölni is lehetne"

De ha azt lézerszemnek nevezném akkor az én "tekintetemtől teherbe lehetne esni"...Ami megint nem annyira jó szuperképesség...


Egy csomó tanulható "szuperképesség" van. igaz nem egy marvel vagy dc, sőt igazából természetesnek is nevezhető de akad...

2020. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak, erősebbek a tiednél.
2020. okt. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A drog rossz, értem?
2020. okt. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!