Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki hisz a számmisztikában?

Ki hisz a számmisztikában?

Figyelt kérdés
Ha valaki ezt beveszi,az miért?
2010. aug. 6. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem.
2010. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Énsem
2010. aug. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én sem.A számok azok csak számok.Az ember alkotta meg őket,hogy a mennyiséget jelölje valahogy.Betűmisztika miért nincs?Mert ezt a számos dumát könnyebb bevenni.
2010. aug. 6. 18:19
 4/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Mi az a számmisztika, amiben nem hisztek? Ha igen/nem a válasz akkor én sem, pláne hogy nem is ismerem, de azt viszont konkrétan tudom, hogy létezik "misztikum" és akár számokon keresztül is megnyilvánulhat. Pl. a Jóskönyv (Ji-King) is számokon keresztül "dolgozik".
2010. aug. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy a számokat mért kelledt kitalálni nem lenne matek!! :D Nem hiszek benne
2010. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyakorló numerológusként állítom hogy a vaódi numerológia (nem a netes és a könyvesboltban kapható) igenis működik. Nem kell hozzá hit. Pénteken 6 ember jellemrajzát készítettem el, olyanokét akikkel sosem találkoztam. 2-en elsírták magukat olyan dolgokat hallottak vissza magukról. Nem kérdés hogy működik. A kérdés az hogy ki és hogyan csinálja. Egyébként "betűmisztika" is van kedves válaszoló.
2010. aug. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Ingyenes ismertető előadás az atlantiszi számmisztikáról 2010. aug. 13-án, pénteken, 17 órakor Budapesten, a Fiumei út 4-ben.

Előzetes bejelentkezés: 210-3991.

Bővebb info: www.szebbeletert.hu

2010. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!