Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akinek volt már észlelése a...

Akinek volt már észlelése a nem lineáris időről: milyen volt? Hogyan élted meg?

Figyelt kérdés

2020. júl. 2. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Deja-vu.

Hogyan éltem meg: egyenként is hosszú és nem egyszer fordult elő (nem használok tudatmódosító szereket!).

Jegyezd le! Az nagyon fontos, hogy írd le a körülményeket, fizikai és szellemi állapotod. Oszd meg (Te is)! És talán egyszer, amikor valaki nálunk okosabb (nem UFO vagy Jahvé hívő:)) összeszedné a tapasztalatokat, a Tiédre is rátalál. Így fejlődik a tudomány!

Talán még visszaírok, ha lesz rá időm és energiám, hogy közel konkrétan le tudjam írni a saját tapasztalatomat.


De kérlek addig is Te tedd meg és ne érdekeljen, hogy hülyének néznek! Az elmaradott elmékben a tudomány mindig is varázslat lesz!

2020. júl. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%
Én néha előfordulok indokolatlan időben és helyeken. Volt már olyan is, hogy a múltban léteztem saját magammal ketten.
2021. szept. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!