Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van valami igazság szerintetek...

Van valami igazság szerintetek a számmisztikában?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi.
2010. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
szerintem van. én hiszek az ilyenekben. :)
2010. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen van! Nagyon sok embernek készítettem el, és pozitív vissza jelzéseket kaptam!Számmisztika szerintem jobb mint a jóslás, pedig azt is kérik tőlem nagyon sokan.
2010. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aztán milyen számrendszerben nyomatod? Mert van végtelen sok. A számokat az ember definiálta. Nincs benne semmiféle misztikum. Olyan mint pl. a kenyér szavunk; van, és kész, nincs benne semmi természetfeletti. Kicsit már szánalmasnak tartom azt, hogy minden ember által kitalált dologba belefésülik a misztikát. Vajon mikor jön az, hogy összes út/közben eltelt idővel fogjuk kiszámolni az átlagsebesség mellett azt is, hogy hány csakra van a jobb kisujjunkban?
2010. aug. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerintem semmi nincs benne...

Állítólag mi a párommal nem illünk össze és nem lesz tartós a kapcsolatunk, se házasság se gyermek Ezt mondták 6 éve és még mindig együtt vagyunk és szeretjük egymást, van már egy gyönyörű kisfiunk és tervben vannak a testvérek is. Reméljük az első tesó hamarosan megfogan....

2010. aug. 1. 15:35
 6/8 anonim ***** válasza:
15:35-válasz! Nekem is ezt mondta egy számmisztikus, aki könyvet is írt,(ismert író) 15-év után most válunk:( Addig minden oké volt, sajnos az élet kiszámíthatatlan:(
2010. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

sajnos a köztudatban lévő 3 tip. numerológiából 2 igazoltan működésképtelen. Továbbá az sem mindegy ki állítja fel a numeroszkópot. Rengeteg összetevőn múlik. A valódi rendszer működik. Nincs hozzá tankönyv, személyesen tanulható, potosan a fent leírtak miatt.


Namaste

2010. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg az nem értett hozzá aki csinálta. Akkor azt mondta, hogy pár hónapig leszünk együtt és azért 6 év az 6 év +itt van a bébink és szeretjük egymást.
2010. aug. 3. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!