Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki vállalja, hogy jelenlét...

Valaki vállalja, hogy jelenlétemben idéz szellemet?

Figyelt kérdés

Ebben a topikban, olyan természetesen beszélgetek a szellemekről, szellemidézésről, mint bármiről:)

Engem érdekelnek a misztikus dolgok! Valaki bebizonyítaná nekem a szellemek létezését, hogy azt én is megtapasztaljam, és ténynek vehessem?


2010. júl. 30. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem...ez veszélyes dolog :D
2010. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Keresd a Burkát, ha hiszel ilyesmiben.
2010. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne várd ezt... Van valaki, egy híres vallás és ezotéria ellenes ember (nem tudom anevét), aki felajánlott azt hiszem 10 ezer dollárt 25 éve, hogyha valakinek sikerül meggyőznie őt bármi ilyesmivel... Még mindig ott a pénz a zsebében.
2010. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy találsz olyant,aki valamilyen hókusz-pókuszt csinál. Mozog az asztal,hangokat hallassz stb. de szellemet te egyet sem fogsz látni.
2010. júl. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én válalom ha fizeted a utamat együtt idézhetünk szellemet de az utamat fizetned kell meg nem ártana kaja is :DDD
2010. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja de nem igérek semmit ahhoz hogy lesz is valami szellem mert nem biztos hogy meg fog jelenni de még kell hozzá pár dolog amit neked kell meg vened, mert én szegény vagyok :(

gyergya, egy a4 lapnál nagyobb karton lap ami olyan mint az a4 de nagyobb. meg ilyenek .

2010. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok szellem ellenes!! Sőt hiszek benne, ismétlem csak HISZEK! (Horoszkópban is hiszek). Nagyon szeretném, ha valaki bebizonyítaná!


Utolsó lelkes válaszoló: Színház, pizza, esetleg egy divatos szellemidéző ruha 30 ezer forintért nem kellene? :P

Sajna még nincs állásom, hogy fizessek :((

2010. júl. 30. 20:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Értem kár :( csak feltételezés volt mert lehet hogy messze laksz és nekem sincs rá pénzem :(
2010. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Te már idéztél szellemet, és volt valami tapasztalatod?
2010. júl. 30. 20:18
 10/11 anonim ***** válasza:
én már idéztem szellemet, soha többé (de azé 2000 ezerért elvállalom)
2010. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!