Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A spirituális mesterek messze...

A spirituális mesterek messze utaztak, hogy tanuljanak, mi fedezi/fedezte ennek az anyagi oldalát?

Figyelt kérdés

Pl. olvasom Helena Petrovna Blavatsky életrajzát, de írhatnám Sai Babá-t vagy más ismertebb nevet is:

"A következő tizenöt évben kétszer-háromszor körbeutazta a Földet. Világvárosokban és istenhátamögötti helyeken élt, látott és tanult, keresett és tovább keresett, tökéletesítette képességeit. Járt Egyiptomban, ahol mágiát tanult egy idős kopttól, bejárta Európát, Kanadában a vörös indiánok kultúrájával, Illionisban a mormonok tanaival ismerkedett, New Orleans-ban a voodoo szertartásokat tanulmányozta, míg Peruban az ősi civilizációkat, majd Indiában töltött éveket.... Tibet...stb."

Elnézést, de közben miből élt??? Erről nem esik szó sajnos az életrajzokban. :(


Természetesen normális válaszokat várok, mint minden kérdező.


2010. júl. 28. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
A vízbül kinyert zoxigénet adták el.
2010. júl. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Teleportációval közlekedtek és fénnyel táplálkoztak,ezért anyagilag nem jelentett nekik megterhelést az utazgatás.
2010. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Minek hozzá pénz? Elég a feltartott hüvelykujj. Arra még tán a lovak is megálltak a régi szép időkben.
2010. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés és már nekem is eszembe jutott. Bár ha jól tudom Mme Blawatsky valamiféle nemes családból származott, szóval gondolom onnan, de ez csak egy tipp.
2010. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy eleve gazdagnak született vagy tényleg csak a "stoppolás" marad. Én az elsőre szavazok.
2012. aug. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mármint, hogy szerintem neki eleve megvolt a rávaló pénz ha nemesi családból való.
2012. aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 rda85 ***** válasza:
100%
A tagok pénzéből, akik a bölcs mester útmutatásait követve szépen leadták a sápot a megvilágosodás illúzióját kergetve
2012. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

előttem írónak tökéletesen igaza van. A kapaszkodót keresők áll megvilágosodást kergetők, sok pénzt összehordtak amiből futja a nagy utazgatásokra. Csak ezek a kapaszkodót keresők valamit elfelejtenek.Először neki kell megváltoznia. Önismeretet elmélyíteni. Érteni, hogy mi miéért van. Milyen hibákat követ el, aminek a következményétől szenved. Hogyan éljen, hogy megtalálja a belső békét.

Ott van a Kovács András. Táltos. 100-an hallgatták / nem kevés pénzért/áhítattal az előadásait, pedig csak tud de hol van ő is a magas szellemi szinttől. Ebből tellett Kínába mennie, és luxus körülmények között laknia. Minden csak technika tudás kérdése. A tudást össze lehet szedni,de ettől még nem lesz valaki magasabb szellemi lény. Ezen is gondolkodj el, hogy ők hol tartanak. Szai Babát sem tartottam magas szellemi szintű embernek. Legfeljebb tömegpszichózishoz értett. /azt látod, hogy egy madzag kígyóként emelkedik a magasba, és azon egy ember felmászik, de valóságban nem történik semmi/

2012. aug. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alaque ***** válasza:

Jaja, 7.-nek van igaza. Annyit még hozzátennék, hogy igazából bárhol össze lehet tarhálni-csöveskedni a kajapiacigire valót. Én is punk voltam kiskoromban, tudom, hogy megy ez.


Amúgy meg Buddhának sem véletlenül volt ideje egész nap a fügefa alatt ülni és megvilágosodni, hanem mert királyfi volt, és akármennyire is felségárulás volt, amit csinált, azért apuci katonái tisztes távolból figyelték, nehogy valaki nyakon vágja, amiért rontja a levegőt a szigorú kasztrendszerrel rendelkező Indiában.

2012. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!