Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hova érdemes menni Hajdú-Bihar...

Hova érdemes menni Hajdú-Biharban?

Figyelt kérdés
Ijesztő vagy nyomasztó hely kéne pl erdő,temető
2010. júl. 23. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj mondjuk erdőbe, vagy temetőbe. Amúgy nem gondolod, hogy kicsit gusztustalan vagy ezzel, hogy temetőbe akarsz menni? es pozolni fogsz gót ruhában vagy mi a fet? vágom, hogy azok az emberek meghaltak, de egy rokonom sírja közelében látnék ilyet, az illetőnek nem lenne sürgős kijönnie többet...
2010. júl. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem feltétlenül 1 sírra gondoltam pl olyan helyre ami nyomasztó
2010. júl. 24. 00:28
 3/10 anonim ***** válasza:

miért akarsz odamenni? mit szeretnél csinálni? hátha jobban tudok utána segíteni?

az erdő az nem nyomasztó, kellemes, esetleg este félelmetes...

2010. júl. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen estére gondoltam szóval olyan helyre akarunk menni ami félelmetes filmezni is szeretnék és félni.azért mert szeretek félni
2010. júl. 24. 00:51
 5/10 anonim ***** válasza:

először is döntsd el, mit akarsz

nyomasztó helyet, vagy félelmeteset, nem ugyan az


Nyomasztó, csak kellemetlen érzést kelt, nem félelmet. Pl. egy boncterem. Ott melletted a hulla, az nyomasztó.


Ha egy elhagyott sikátorban sétálsz, sikolyokat hallasz, akkor félsz, de az nem biztos, hogy nyomasztó.


Szóval?

2010. júl. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
inkább egy elhagyatott házban bóklászok esetleg régen látogatott sírok olyan sírok amikről helyi mesék vannak pl boszorkány ne higgyétek hogy teljesen hiszek bennük csak kiváncsi vagyok
2010. júl. 24. 01:11
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk egynek jó a debreceni vasútállomás. na az elég félelmetes este. horrorfilmbe illő szereplőket lehet találni, és sminkesre, maszkosra nem igen kell költeni.


Hajdúhadház... az úgy félelmetes, ahogy van. Fényes nappal is, hátmég este. Ha egy kis izgalomra vágysz, utazz oda vonattal. Ha jó vonatot fogsz ki, akkár nappal is, imára kulcsolhatod a kezed, hogy túléld (Nemm vicc, utaztam Debrecen-Nyíregyháza között rendszeresen, bicskával a kezemben)

2010. júl. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ja hát először motorral akartunk menni de ha ez a helyzet akkor megyünk vonattal debrecen nél általába nem megyek tovább (legyen ez egy thriller)xD És a címe ismeretlen élőlények a vasútállomáson
2010. júl. 24. 10:12
 9/10 BlackSword ***** válasza:
75%

Debrecen nagyerdő a szabadtéri szinpad környékén... Nem egy földöntúli része a világnak, de fényes nappal is csak csoportosan biztonságos... Hát még éjszaka...

De ott van a klinikák... pszihiátriai osztály... Kérj egy beutalót... Szerintem beteg vagy...

2010. júl. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jaja megvagyok fázva ;)
2010. júl. 24. 10:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!