Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek Nefilimek...

Szerintetek léteznek Nefilimek? ( Nephilim)

Figyelt kérdés

azt, hiszem hogy van rá okunk bőven, hogy higgyünk benne, itt egy link csak ezek után válaszoljatok:

[link]


2010. júl. 21. 17:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egy Nibiruval foglalkozó oldalon olvastam vagy 3 éve, hogy annyi idő kell a Nibirunak, hogy bejárja a pályáját Földtöl Földig.
2011. nov. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kösz!
2011. nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
szerintem léteznek. Én hiszek az ilyen természetfeletti dolgokban... elvégre...attól hogy te még nem láttál lehet hogy más már igen. Am a Fallen-t én is olvastam jó könyv és a Fallen meg a Csitt Csitt is azt írja le hogy a Nefilek olyanok mint az emberek szal...sztm könnyen meglehet hogy igen, léteznek.
2013. febr. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sztem sajna nincsenek.... Az angyal nem fizikai lény, csak kamu hogy testet ölt meg gyereket csinál... Nem az a funkciója. Hiszek az angyalokban de bizonyos dolgokat csak korlátoltan hiszek el...
2014. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Caleb válasza:

Igen, léteznek nephilimek.


Az angyalok képesek testet ölteni, erről számtalanszor ír a Biblia, pl, amikor Szodoma és Gomora elpusztításánál megjelenik 2-3 angyal. Ábrahámmal még együtt is kajálnak. Tehát valóságos fizikai testet tudnak felvenni.


A 1Mózes 6:4 - ben az "Isten Fiai" ugyanilyen angyalok, akik emberi nőkkel kapcsolatot létesítettek és létrehoztak egy hibrid fajt. Ezek a nefilimek.


Az özönvízzel pedig nem haltak ki, mert később is megjelennek a Bibliában (pl. Góliát, vagy a föld kikémlelésénél)


Jézus pedig azt tanítja, hogy az utolsó idők olyanok lesznek, mint a Noé napjai. Tehát, elvileg az ő napjaiban voltak nefilimek, akkor mostanában is kell, hogy legyenek. Valószínűleg rejtetten.

2014. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Léteznek Nephilimek. Vannak róla források hogy volt második lejövetelük is az özönvíz után. Arról is írnak hogy az emberek ahogy csak tudták pusztították őket, de hagytak túlélőket. És a második lejövetel után már nem nőttek óriásokká sem. Szóval simán lehetséges hogy köztünk járnak.
2016. márc. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Kérdező.Elősször is tudnod kell mi is pontosan a Nefilim.

Régen az Özönviz előtt voltak elképesztően hatalmas mutánsok angyal-ember hibridek akiket az Özönviz teljesen kiirtott legalábbis a Biblia szerint persze ez nem egészen igaz.Ha beleolvasol pár apokrif iratba hát találhatsz utalásokat hogy még Dávid idejében is akadt pár Nefilim csak az Egyház nem reklámozza.

A Nefilim olyan lényeket jelent amelyek nem az általuk kijelölt utat járják tehát magyarul nem szerepeltek a Teremtésben tehát Nem Isten teremtette őket-lásd.Dolly a klónbárány esete.Vagy genetikailag módositott lényekről van szó mert ugye egy klón vagy hibrid amellett hogy államtitok fegyverként sem utolsó dolog:D

2018. dec. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!