Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ebből film is készült, nem?

Ebből film is készült, nem?

Figyelt kérdés
Rosszúl emlékszem..?:)? [link] Mert én úgyemlékeztem, hogy erről láttam filmet..:D
2010. júl. 15. 21:55
 1/7 anonim válasza:
Nekem is rémlik valami,de én sorozatra emlékszem.Azt hiszem az Odaátban is volt egy ilyen rész.
2010. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaja énis valami sorozatra..:D de h melyikre is.. :D
2010. júl. 15. 22:03
 3/7 BlackSword ***** válasza:
Nekem is rémlik valami, de egy ilyen lökött műsor a star trek egy Will vezette és voltak történetek, és a végén megmondták, hogy igaz-e vagy nem... Vagy másra emlékszem?
2010. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem filmre emlékszem, de abban száz százalékig biztos vagyok, hogy a Dr. House-ban volt egy epizód erről.

Volt egy macska, aki megérezte az emberek halálát így, hogy odabújt melléjük. Jött egy nő, hogy nemrég hozzábújt a macska, meg fog halni, segítsenek rajta. Aztán a végén kiderült, hogy a macska nem azért bújik oda, mert érzi a halált, hanem azért, mert a betegeken általában melegítő takaró van, és ő a melegre megy.

2010. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Dr Housenak volt egy ilyen része. Az epizód címe: Cic-cic-cic ez az 5. évad 18. része volt. :)

Tartalma:House és a team take elvállalja Morgan esetét (Judy Greer, vendégszereplő), aki egy szanatóriumban dolgozik, és, ahol van egy macska, aki csak olyan emberek mellé fekszik, akik nemsokára meg fognak halni – és ezt ijesztő pontossággal teszi. Mikor úgy tűnik, a macska megjósolta a halálát, Morgan meg van győződve arról, hogy meg fog halni. Rohamot színlel, hogy bekerülhessen House-hoz, hogy ő diagnosztizálja, mielőtt túl késő lenne. House elküldi Morgant azzal, hogy nem normális, de egyúttal elhatározza, hogy utánajár a halácsókja-macskának, és bebizonyítja, hogy nem igaz az elmélet. Mikor Morgan beteg lesz, House és a csapata kénytelen lesz rájönni a rejtélyes betegség okára, és egyúttal a halálos csókú macska rejtélyére is.

Ezalatt Taub a pénzügyi problémáival küzd, és felveszi a kapcsolatot régi középiskolai haverjával a klinikán, akinek az üzleti sikerei olyan lehetőséget tárnak fel előtte, amire előtte nem is gondolt.

2010. júl. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a dr. house-ban volt egy ilyen rész, persze ott house bebizonyította, hogy a macska csak a meleget kereste....:)
2010. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszii a válaszokat!!:D Igen télleg dr. house. és az az igaz vagy nem esbe is volt.:D emlékszemmár.:))
2010. júl. 15. 22:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!