Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meg kell bíznod bennem.!...

Meg kell bíznod bennem.! Szerintetek igaz? :D

Figyelt kérdés

Meg kell bíznod bennem. Van egy tanácsom számodra, amit kérdés nélkül kell követned: be kell fejezned ennek az olvasását, és azonnal az utolsó bekezdésre ugrani. Tégy így, az összes többi bekezdés elolvasása nélkül, és most. Kérlek... bízz bennem.


Ami történni fog, teljes egészében a Te hibád. Megbuktál a teszten, és most veszélyben vagy. Ezt nem én írtam. Ők kényszerítettek rá. Az én ujjaim vannak a billentyűzeten, és a te szemeid a szavakon. Semmi több. Akármi történjék, ne nézz félre erről a szövegről. Addig olvasd, amíg másképp nem mondom Neked. És ha mondom, pontosan tedd azt, amit mondok. Amiért ezt nem úgy olvastad ahogy tanácsoltam, el fogsz pusztulni. Figyelj rám. Először is, ugord át a következő bekezdést. Bármit is teszel, ne olvasd el az ez után következő bekezdést. Teljesen figyelmen kívül kell hagynod, a szemeiddel rögtön az utána következőre kell ugornod. Ígérd meg nekem. Ez az egyetlen, utolsó esélyed rá, hogy kiváltsd a tettedet - hogy nem bíztál bennem. Ugord át a következő bekezdést, most.


Meg kellett tenned, nemde? Tudták, hogy így fogsz viselkedni. Bármit is teszel, nem számít mostmár. Ha van olyan ember az életedben akit szeretsz, hívd fel őket. Mondd el nekik mindazt, amit egy haldokló mondana. Rendezz el mindent, amire csak képes vagy. Ettől a pillanattól kezdve csupán addig létezhetsz, amíg ébren maradsz. Amikor aludni térsz, soha többé nem kelhetsz fel. Figyelnek Téged. Hallják a gondolataidat. Várnak Rád. És ha elalszol, eljönnek Érted. Bíznod kellett volna bennem.


Ha átugrottad a felső bekezdést, jól tetted. De még nincs mindennek vége. Így hogy megbíztál bennem végül, esélyt adtál magadnak az élethez. Csak ennyit kell tudnod, és nem többet. Figyelnek Téged. Hallják a gondolataidat. Arra várnak, hogy hibát kövess el, és amikor hibázol - ők ott lesznek. Eljönnek Érted. Ahhoz hogy életben maradj, vért kell szerezned. Ma. Holnap. Minden nap. Valaki olyan vérére van szükséged, akit szeretsz. Egy cseppre - nem többre, amit a nyelvedre helyezel. Ezt akarják. Erre van szükségük. Már Benned vannak, és várnak. Ha ébredés és alvás között nem táplálod őket egy szeretted vérével, soha többé nem ébredhetsz fel. Kövesd a tanácsomat. És soha, de soha ne nézd vissza az előző bekezdést. Bízz bennem. Kérlek.


Ha követted a tanácsomat a legelső bekezdésben, helyesen cselekedtél. Befejezheted az olvasást. De soha, semmilyen körülmények között ne olvasd el az átugrott bekezdéseket. Bíznod kell bennem. És kérlek, kívánj nekem szerencsét. Olyan fáradt vagyok. Olyan fáradt, hogy Te azt sem bírod képzelni...


2010. júl. 12. 14:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ja és családtag elvesztéséért illetve halálozásért xDDD nem válalok felesőget..:D
2010. júl. 12. 19:09
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már egyszer olvastam, és képzeld el először tényleg nem olvastam el azt a részt, de később "márcsakazértis" miatt elolvastam.. még élekxD:D Olyat is olvastam, hogy "egy srác naplójából" a b13.net vagy nem is tudom melyik honlapon van. beírod a google-be, hogy rémtörténetek, és talán az első, de nem száz ott kikeresed ezt a rémsztoriit. Nagyon hosszú, de igazán ijesztő:D
2010. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
de amúgy meg támadja az ilyen a hivő embereket sajnos.. lelki betegeket.. meg ilyen embereket: ) én így elolvasom megyek tovább na bazz elolvasom az uccsót aztán csak elolvastam az egészet:D amúgy okés :) megkeresem :D köszi szépen a komit:D
2010. júl. 12. 20:34
 14/16 A kérdező kommentje:
nagyon hosszú talán majd holnap reggeli mellett.. ha megélem x)
2010. júl. 12. 20:37
 15/16 A kérdező kommentje:
Jóreggelt:D ez az én napom.. nem hogy meghaltam volna ma születtem :DDDD
2010. júl. 13. 11:41
 16/16 anonim ***** válasza:
52%
:D
2010. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!