Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő fiú és szűz lány...

Vízöntő fiú és szűz lány mennyire illenek össze?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 11:49
 1/9 A kérdező kommentje:
csak kiváncsi vagyok...bármilegyen a válasz..semmin nem változtat, mert nem is tudna
2010. júl. 11. 11:51
 2/9 anonim válasza:
100%
A vízöntő elég domináns és egy szűz jó választás.
2010. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
PÁRHOROSZKÓP, GOOGLE!:)
2010. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:D
2010. júl. 11. 12:54
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

A vízöntőek érzéketlen provokatív kötekedő emberek, akik állandóan beletaposnak mások lelkivilágába.Nagyon makacsok és ha nem minden róluk szól, akkor lelki betegek.Mindenre képesek a figyelemért!


A szűzek érzékenyek kritikusak, de nem viselik el, ha ők kapnak kritikát. Rendkívül racionális emberekés visszafogottak tudnak lenni.


szerintem nem működő képes ez a kapcsolat!

2010. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"A vízöntőek érzéketlen provokatív kötekedő emberek, akik állandóan beletaposnak mások lelkivilágába.Nagyon makacsok és ha nem minden róluk szól, akkor lelki betegek.Mindenre képesek a figyelemért!"


Ha nemtudsz valamit, akkor ne alkoss róla véleményt. Se nem érzéketlenek, se nem kötekedőek (főleg azok nem). Ami igaz az igaz néha beletaposnak mások lelkivilágába de nem szándékosan, csak szókimondóak. A figyelemközpontúság az viszont igaz.


Amúgy ez szerintem se egy jó párosítás egy csapongó levegőjegy és egy földhözragadt földjegy között.

2010. júl. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ha nemtudsz valamit, akkor ne alkoss róla véleményt. Se nem érzéketlenek, se nem kötekedőek (főleg azok nem). Ami igaz az igaz néha beletaposnak mások lelkivilágába de nem szándékosan, csak szókimondóak. A figyelemközpontúság az viszont igaz."


Honnan tudod, hogy nem tudom? Nem lehet személyes észrevételem ezzel a jeggyel kapcsolatban? eddig csak és kizárólag érzéketlen és kötekedő vízöntőket ismertem..ha te véletlen nem vagy az akkor kivételt alkotnál..a kivételek erősítik a szabályt!(bár ahogy elnézem a válaszodat inkább nekem van igazam)

2010. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

...azon még nem gondokodtál, hogy esetleg benned van a hiba?

Érdekes módon én egyetlen kötekedő, érzéketlen vízöntővel sem találkoztam, pedig elhiheted, ismerek egy rakatot. Példának okáért a hugom is az. Namármost érdemes lenne elgondolkodni rajta, miért csak neked van róluk ilyesfajta negatív véleményed? Miért csak veled voltak ilyenek? Ok-okozat...

2010. júl. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"..azon még nem gondokodtál, hogy esetleg benned van a hiba?

Érdekes módon én egyetlen kötekedő, érzéketlen vízöntővel sem találkoztam, pedig elhiheted, ismerek egy rakatot. Példának okáért a hugom is az. Namármost érdemes lenne elgondolkodni rajta, miért csak neked van róluk ilyesfajta negatív véleményed? Miért csak veled voltak ilyenek? Ok-okozat..."


Rendben ok-okozat.És te azon nem gondolkodtál el, hogy tiszteletben kellene tartani mások véleményét vagy, ha nem egyezik a tieddel az már nem is lehet hasznos Nem csak nekem van ilyen véleményem róluk, csak esetleg egyedül én mondtam el a véleményemet( ami ahogy látszik egy nagy bűn a szemedben)Neked is el kellene gondolkodnod azon, hogy vajon benned nincs-e hiba (gondolom a válaszod az lesz, hogy nem, pedig senki sem tökéletes..de se baj..én akkor is kiállok a véleményem mellett, mert az eddigi beszélgetéseink mind engem igazolnak..bocs, ha fáj az igazság, de normális önkritikával kellene egyszer végig gondolni az elmúlt kommentjeinket!!És bele kellene törődni, hogy nem mindenkinek ugyanaz a véleménye...csak, mert eddig negatív élményeim voltak a vízöntőkkel nem mondom, hogy minden vízöntő olyan, mint amilyeneknek leírtam őket...tartsd tiszteletben másokat!

2010. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!