Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák fiú + vízöntő lány?...

Rák fiú + vízöntő lány? Összeillenek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 13:57
1 2
 1/11 orphan99 válasza:
Jaja összillenek! Am ez egy értelmetlen kérdés... miért ne illenétek össze? A szerelemhez nincs köze a horoszkóphoz...
2010. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

jó, persze, tudom én.:)

csak kíváncsi vagyok erre a részére a dolognak.

2010. júl. 8. 14:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Elsőre határozott nem-et mondanék.A rák kedves,simulékony,türelmes,a vízöntő képes pattogni,csípni,türelmetlenkedni.Ezek szerint kiegészítik egymást!Akkor mégis összeillenek:)

Lehetetlen így megmondani.Lehet,hogy olyan aszcendensetek van,hogy csavar egyet a dolgon.Egyébként is sémák:baromságok!

2010. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a víöntő leönti vízzel :( nem jön össze, bocsi.
2010. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Vízöntő mozgékony,fantázia dús,állandó nyüzsgésben él még a rák családcentrikus romantikus /Nekem még viöntövel nem sikerült pedig általában vízöntö partnerekkel hozott össze a sors ideig -óráig megvoltunk egymással,de nem egymáshoz valók!!
2010. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Elözö válaszoló vagyok!bocsánat a helyes írási hibákért,de karakter problémám van.
2010. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, a vízöntő önti a ráknak a vizet, mert annak az kell, de a halakkal is összeillik.
2010. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na ekkora IQ fightert! Szerintem nem illetek össze, mert mindenkinek rossz, akinek olyan párja van aki ilyenekre építi az életét. Ez a szabad akarat eltiprása. Babonaság a végtelenségig! Ajánlom figyelmedbe Szent Ágoston írásait. Ő is kipróbált mindent mielőtt megkeresztelkedett. Többek között az asztrológiában is benne volt és leírja, hogy mekkora marhaság az egész. Ha jót jósolnak neki, akkor minden cselekménybe belemagyarázta, hogy az jó volt, ha rosszat jósoltak, akkor meg, hogy azért bukott el majdnem az utcán mert rosszat jósoltak neki. Ne haragudj, de nincs sok eszed, ha ilyenre építed a kapcsolatodat. nem sokan járnának ilyen flúgossal, már ne haragudj, de ez siralmas.
2010. júl. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem erre építem a kapcsolatot, csak kívnácsiságból kérdeztem!!!

amugy meg 7 hónapja együtt vagyunk, biztos nem illünk össze. :)

köszi a válaszokat.:))

2010. júl. 9. 11:54
 10/11 anonim válasza:

Szia !

Mi 22 éve élünk boldog házasságban a férjemmel ő rák én vízöntő, de szerintem ez az egész attól is függ hogy mennyire tudja 2 ember tolerálni és elviselni másiknak a rossz szokásait, illetve mennyire szerelmes az ember. Rák férfinél nincs is jobb a világon ( bocsi a többi jegytől) de annyira gondoskodó a családjának élő ember , imádja a tengert, nyaralást nagyon fontosak a szülei és a múltja. Negatívuma hihetetlenül önfejű, konok, nehéz meggyőzni dolgokról. De nálunk működik a dolog, azt nem mondom hogy mindig könnyű és egyszerű de ha szeretitek egymást a nehézségeken átsegít majd .

2010. júl. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!