Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlány lány-Skorpió fiú...

Oroszlány lány-Skorpió fiú mit szóltok?

Figyelt kérdés
Mi jellemző erre a 2 horoszkópra? Egyáltalán összeillenek? Milyen kapcsolat jöhet létre köztük?
2010. júl. 5. 16:46
1 2
 1/11 anonim válasza:

nézd meg pl. ezt:


[link]

2010. júl. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszí =)
2010. júl. 5. 16:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be ez a párosítás, de neked sok sikert kívánok!
2010. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon tudom hova tenni az oroszlánokat. Imádnak díszelegni mindenki előtt, kifelé mutatják a dívát, közben meg azokkal a legzsarnokabbak, akik mellettük élnek. Az én ízlésemnek ők túlontúl műmájerek. Szeretnek jótékonykodni, családon belül is, de ha rossz napjuk van, az utolsó szelet csokit is felhánytorgatják és a környezetük szemére vetik. Elvárják, hogy folyamatosan esdekeljenek előttük és szüntelenül bókoljanak nekik, mert attól hízik igazán a májuk. Ha valami nem tetszik nekik, gyűjtik magukban a sérelmeket, és később, amikor már rendesen felhalmozódott az információ, kiontják magukból, mint egy vulkán. Nagyon hiúak, ezért könnyen hülyét csinálnak magukból, de ezt sosem veszik észre.

Nekem ilyen tapasztalataim vannak az oroszlán nőkről, barátnőkről és édesanyámról egyaránt. Elképesztő, mennyi minden egyezik meg bennük :)


Egy skorpió

2010. júl. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek, utolsó!
2010. júl. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ht köszí a válaszokat :D

Én oroszlán lány vagyok. És ht ami az oroszlánra jellemző az bennem totál megvan :D Várom a további válaszokat is :D

2010. júl. 6. 18:21
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Az oroszlán megeszi a skorpiót, ahogy a kő üti az ollót :)
2010. júl. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ht ez az utolsó nem volt valami meggyőző komment...és ne haragudj de értelmes se volt nagyon =/
2010. júl. 9. 10:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Túl erős, karakán személyiségek mindketten, hogy együtt legyenek, két dudás egy csárdában elv. Egyik se hagyja, hogy a másik uralkodjon - max a skorpió kijátszhatja az oroszlánt, elhitetheti vele, hogy ő irányít... de ez inkább skorpió nőnél, és nem hiszem, hogy sokáig mehet. Az oroszlán meg tudja, mitől döglik a légy, nem is éri be, csak a legjobbal, de még a legjobb mellett is fenntart néhány aprócska elvarratlan szálat, hogy legyen mivel legyezgetni az egóját... a skorpió meg kiakad, mert ha ő egyszer komolyan gondol egy kapcsolatot, akkor ott nincs helye hűtlenségnek. Szerintem nem valami nyerő párosítás, szexben viszont pazar... :D


egy másik skorpió

2010. júl. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nem jó párosítás. Anyukám oroszlán, apukám skorpió és... válás lett belőle. Egyáltalán nem illettek össze.
2010. júl. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!