Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas férfi - Oroszlán nő...

Nyilas férfi - Oroszlán nő kapcsolat jó párosítás?

Figyelt kérdés
tapasztalatok is jöhetnek
2010. júl. 5. 09:47
 1/6 anonim válasza:

Szia! :)

Minden szempontból jó kapcsolatnak tűnik.

Először is itt vannak a tények: mind a ketten tüzes jegyűek tehát amikor egymás közelében vannak és méghozzá foglalkoznak egymással csak úgy izzik köztük a levegő.

Minden téren egyet értenek : újdonságra,csillogásra vágynak.


Tapasztalat: én magam is oroszlán vagyok :D aug.9.-én születtem a párom pedig nyilas :D ő december.20-án ő épphogy beleesik ebbe a csillagjegybe de attól nagyon jól kijövünk.Nagyon szeretjük egymást,és ami a legfontosabb ha 1-2x összeveszünk azis úgymegy hogy inkább incselkedünk egymással szóval ezt is megtudjuk oldani egymást közt.Nagyon megértjük egymást,mindenben ugyanaz a véleményünk :)


Szóval sok szerencsét kívánok neked :)

2010. júl. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
én nyilas nőként 8 éve élek párkapcsolatban egy oroszlán pasival :)
2010. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyilas a párom, én pedig oroszlán vagyok!

Minden a helyén van. Kicsit sértődékeny a drága, ahogy én is...sokat pattogunk, hamar felszikrázik a kedélyünk, de a lényeg, hogy minden vitát nevetve fejezünk be.

Szereti, hogy tudok nagyon szeretni-bújni-cirógatni. Az ágyban meg hát...eléggé összhangban vagyunk.

Szóval nekünk bejött ez a felállás!

De az oroszlánnál vigyázni kell, hogy legtöbbjük akkor elégedett, ha minden róla szól...

2011. jan. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kiemeltem ezt a kérdést és még jöhetnek válaszok.
2011. febr. 11. 14:45
 5/6 anonim válasza:
az biztos, hogy nem unalmas kapcsolat. Amíg a nyilas, kilövi a nyilát (nem tudni hová) az oroszlán meg uralkodik várnak nagy harcok rátok. De jó párosítás, egy nyilast sosem tud bekapni egy oroszlán :) mellé mondjuk számít az aszcendensetek is, nagyon tudja befolyásolni a hétköznapokat mert a jegyetek csak "komoly" helyzetekben tör elő, a mindennapokat az aszcendens befolyásolja.
2011. febr. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2010-07-05 14:39

Ugyan ez a helyzet!:)

Csak mi 2010.01.09-én jöttünk össze és csak egy éve vagyunk együtt :/

De a legjobb kapcsolat a mienk a barátaink körében ha ez nem annyie EGO akkor leis írnám :D

2011. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!