Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Sehogyse jó! De miért nem?

Sehogyse jó! De miért nem?

Figyelt kérdés
Szóval.:D Egy '94-es december. 29.-i lány vagyok.A horoszkópom bak.Elolvastam mindent róla,hát mondhatom,alig volt rám igaz valami.Sőt, szinte semmi.Megnéztem az aszcendensem.Órát és percet is írtam persze...ott meg vízöntőt adott ki.az sem én vagyok.De a halak!A halak 99%-a rám illet!Ami a személyiséget,a kedvelt dolgokat,meg bármi ilyesmit kiadott, az mind én voltam.(Leszámítva a külső jellemvonásokat.)Akkor viszont nem értem.Én nagyon hiszek ebben a dologban,mint horoszkóp,viszont az ismerőseim közül csak rám nem illik az, ami elvileg én vagyok.De ez hogy van így?
2010. júl. 3. 23:04
 1/5 anonim válasza:

Szia!


Én is bak vagyok.Ha jól számolom,te most 16 év magasságában jársz.Ennyi idősen én sem voltam egy tipikus bak.Sőt.A mai napig nem vagyok az,de ah haladnak az évek,egyre több vonás lesz igaz rám.

Csak egy tipp,h nézd meg a kínai horoszkópod is.

[link]

Nekem sikerült egy nagyon a bakkal ellentétes kínai jegyben és elemmel születnem.Érdekes,ah ez a kettő szimbiózisban él bennem.


De a fontos,h te találd meg önmagad.Idő kell,és sok-sok tapasztalat.

2010. júl. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem vagy koraszülött?
2010. júl. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdekes :)Ezt a felismerét én is tapasztaltam, mert én sem vagyok egy tipikus skorpió. Olyan sok mindent írnak, de jó esetben 1 vagy 2 dolog igaz rám rólam :D Az aszcendensem ikrek, de a vízöntő tulajdonságokat olvasva maradt tátva a szám a pozitív fajta meglepődöttségtől :) Nyilván nem mindenható a horoszkóp, de van, akire minden stimmel a sajátjából. Lehet, hogy az csak véletlen egybeesés?
2010. júl. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az emberek változnak...én pont félig mérleg félig skorpió vagyok...régen a mérleg illett rám jobban de azsem alig...azonkívül meg semmi...már totális skorpióvá váltam.

Azonkívül... lehet rosszkor születtél, ez előfordulhat.

2010. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elírtam. *az is alig illett rám.
2010. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!