Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a különbség a novemberi és...

Mi a különbség a novemberi és az októberi skorpiók között?

Figyelt kérdés

2019. márc. 9. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

ugynevezett dekádok vannak.

I. dekád : okt.23-nov. 2.( tiszta skorpió,itt jönnrk kilegjobban a tulajdonságai pro/ kontra)

II. dekád : nov.3- 12. ( nem annyira zárkózott)

III. dekád nov. 13- nov. 22 (s zabadságkedvelő, de nyitottabb típus ált.)

2019. márc. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2019. márc. 9. 09:07
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nov 18-i skorpió vagyok és olyan zárkózott és antiszoc vagyok, hogy nincsenek rá szavak. Ez egy bullshit.
2019. márc. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

Ha bullshit meg antiszoc vagy, miért vagy egy olyan oldalon, ahol emberekkel kell kommunikálnod ? :)

A zárkózottság meg úgy anblock jellemző a skorikra, több munka rólatok lefejteni a rétegeket, mint a “ jutalom” érte.

2019. márc. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első hozzászóló írta, hogy páran nyitottak. Na, baromira nem.

Amúgy azért vagyok itt, mert kérdeztem. Csak kiszúrta a szemem ez a kérdés. Ha nem baj.

2019. márc. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Néhány nap vagy hét.
2019. márc. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%

Már nem azért, de az hogy mit írnak, mint jellemzés és te magad hogyan jellemzed magad, milyen környezetben nőttél fel és élsz, plusz ezer másik dolog, baromira különbözik egymástól.

Te nem vagy olyan, mivel bla bla bla...

Ezt miért nem felfogni... egyből le kell szólni, mert megérteni valamit nehezebb, mint...

2019. márc. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én az első kategóriába tartozok és szerintem igaz rám, anyum a másodikba, és szerintem az is
2019. márc. 9. 11:43
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1-es szűklátókörűen be is rakta a skorpió tulajdonságokat a "zárkózottság" skatulyába,mert ez a vesszőparipája arról nem a 3-as tehet...én pl. második dekád vagyok oroszlán asccal és nálam nyitottabb emberke ritkán akad,tehát az "anblock" sem állja meg a helyét pl. a társaság középpontjaként..
2019. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az életkoruk.
2019. márc. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!