Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi jut eszedbe egy skorpio nöröl?

Mi jut eszedbe egy skorpio nöröl?

Figyelt kérdés
mi ugrik be elöször. pozitiv, vagy negativ gondolatok? valamint milyen belsö es külsö tulajdonsagok?
2010. jún. 30. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

akaratos,nem tűri az igazságtalanságot,

ki áll az igazáért

beszólogatós,nem hagyja magát akárki akármit mond elmondja a véleményét...

most ennyi jutott eszembe.(anyám skorpió:D de megvagyunk-én bika vagyok:D)

2010. jún. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én.

Önző,önsanyargató,hangulatember vagyok,de szenvedélyes,büszke,szeretek segíteni másokon,mindig maximalista vagyok,ha valami 99%-ra sikerül,akkor azon gondolkodom,hol és mit rontottam el.

Alapvetően nem szeretem a társaságot és az emberek hülyeségét,fáraszt.

Furán hangzik,de kedvelem a magányt.Szeretem,ha békén hagynak.

Kevés ember van,akit igazán nagyra értékelek.Kedvelem az okos és művelt embereket,akiktől sokat tanulhatok.

Gyűlölöm a hazugságot,a félrebeszélést,a sarkítást,a magyarázkodásokat,az emberi butaságot,az önsajnálatot,a panaszkodást és azt,ha valaki nem képes változtatni.

Elég jó emberismerő vagyok,átlátok a másikon.Van,amikor nem érdekel egyáltalán más szenvedése,van amikor úgy élem meg,mintha a sajátom lenne.

Mindenem a tanulás és a tudás,a legfontosabb vágyam,pedig,hogy a tanulás és tudás segítségével felemelkedjek és több legyek,mint az átlag.Ennek képes vagyok alárendelni mindent.Addig nem nyugszom,míg nem 100-osak az ismereteim.

Alapvetően sok dolog érdekel,de a másik emberre nem mindig vagyok képes figyelni,egyrészről fáraszt,másrészről nem igazán érdekel az élettörténete.

Ha valamit elhatározok,akkor azt végigviszem és nem kapkodok bele ezer dologba.

Nagyon nagyon mélyen bele tudom ásni magam egy-egy témába,de csak abba,ami érdekel.Megcsinálom azt is 100%-ra ami nem érdekel,de nagyon szenvedve.Azért kell a 100%,hogy magamnak is bebizonyítsam,képes vagyok azt is véghezvinni,ami egyáltalán nem köt le.

Általában elégedetlen vagyok,minden téren,bármilyen jól is sikerül valami,azon agyalok,miért nem lett jobb.

Emiatt sokan nem kedvelnek,de nem tudom értékelni semennyire az olyan embereket,akik semmit nem tettek le az asztalra,akár a tanulás,akár egy szakma területén és nem teljes szívvel és szenvedéllyel csinálják azt.

Szélsőségesnek és nehéz természetűnek tartanak,és ez így is van.Nem szeretem,ha nem nekem van igazam,de képes vagyok beismerni.


Egy skorpió nő a sok millióból.

2010. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
anya, unokanővérem. makacs, hangulatember. intelligens, nagyon terhelhető, néha idegbeteg.
2010. jún. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
35%
akaratos, öntelt, önző, nagyképű pfej :D
2010. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
anyám, határozott, erős, kiáll magáért ha fontos dologról van szó, karrierista de fontos neki a család is, kedves, érzékeny, stresszes. most így hirtelen ennyi.
2010. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább negatív dolgok jutnak az eszembe (pedig az egyik legjobb barátnőm is skorpió..én nagyon kedvelem, de a legtöbb ember ki nem állhatja a fanyar humora, és a nyers odamondásai miatt. :) )
2010. jún. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Első feleségem. Menekülj.
2010. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb, ha magamról írok egyet s mást :)

Mag vagyok elégedve magammal, tisztelet a kivételes helyzeteknek :P Folyton izgek-mozgok, szeretek pörögni, de művelődni annál inkább. Nem feltétlenül törekszem mindig a legjobbra, néha kissé felületes tudok lenni, de ha valami nagyon érdekel, abba minden sejtemmel belevetem magam :) Nem tudnám beskatulyázni magam az akaratos, uralkodós típusba, én inkább otthagyom, aki nem szipi. Némileg különc, társaságot és szószátyár beszélőpartnert igénylő, kommunikatív alkatnak számítok. Folyton érdeklődő, kérdéseivel már-már fárasztó, laza, szerelmes a szerelembe. Tömören, velősen valahogy így nézek ki :)

Külsőre: magas, vékony, formás, világoszöld, mandulavágású szemek és jelenleg hosszú vörös haj. Az arcvonásaim lágyak, az orrom kicsit hegyes (tündéréhez vagy boszorkányéhoz szokták hasonlítani :))

2010. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!