Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika nő és Kos férfi kapcsolata?

Bika nő és Kos férfi kapcsolata?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Én úgy tapasztaltam, hogy abszolút nem illik össze ez a két jegy. Én bika nő vagyok, kétszer is jártam Kos férfival, mindkettő teljesen egyforma volt, de nem pozitív értelemben :( Nem illettünk össze egyáltalán.

Akivel egy bika nő összeillik, az a halak, szűz, bak. Legalábbis az én tapasztalataim szerint. :)

2010. jún. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
tévedés... a bika-kos kapcsolat tényleg nem nyerő, mert totál ellentétesek, de mégis mindkettőben benne van a tűz, és ez sok konfliktust eredményezhet.. a bika leginkább a skorpióval illik össze, kiegészítik egymást, de ugyanúgy jól kijön még a bakkal, oroszlánnal, szűzzel.
2010. júl. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én több helyen is azt olvastam, hogy összeillenek, igaz, van amiben különböznek, de testi szinten és mély bartság szinten jól összeillhetnek. Nem nyugis kapcsolat, de izgalmas.
2010. júl. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobban összeillő - nem unalmas, sok benne az izgalmas harc, de nagyon meg tudják érteni egymást.
2010. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Párom Kos, én Bika vagyok, és nagyon jó a kapcsolatunk.

Igaz, idő kellett, mire összerázódtunk, pedig elég korán, 3 hónap ismeretség után összeköltöztünk, de azóta se bántuk meg.Az elején voltak nagy heves összetűzések, ami azért történt, mert mindketten kicsit egoisták voltunk, de idővel ez változott és egyre jobban ragaszkodtunk egymáshoz.

Most várjuk az első gyeremeket, és bátran állíthatom, hogy jó apuka lesz a páromból.

2010. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
63%
Botrányos a bika nő állandóan csak birtokolni illetve megváltoztatni akar,ezt ne csináld azt ne csináld blablabla,de ha megmondod a magadét persze hogy legyit egyet és az felbasz...
2017. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Kedves utolsó szerintem nagy hülyeség horoszkóp alapján ítélni, nem gondolnám magam botrányosnak és egyátalán nem vagyok birtokló sem féltékeny pedig bika a horoszkópom! Más jegy szülöttje is lehet ilyen azért nem annyira fekete-fehér minden ahogy beskatujáznak egy jegyet kivétel erősíti a szabályt! Ui.: Kos férjemmel már 15 éve vagyunk együtt és a harmadik babánkat várjuk boldogságban 😊
2017. ápr. 20. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Sajnos én beleszerettem nagyon a lányba és meg is tettem bármit érte!!Soha senkivel nem voltam ilyen gyengéd és odaadó!!Nagyon harmónikus volt a kapcsolatunk részemrőllegalábbis de sajnos a második vitánál ő elkűldött..Azt mondta hogy neki ez nem jó!Sajnos vége is lett....de még mindig szeretem...
2017. máj. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Teljesen végeszakadt a kapcsolat!? Én csakis azért vagyok együtt férjemmel mert az kitartóan ostromolt engem mikor elküldtem őt akkor sem árt fel jött állandóan hozzám!Ez nekem úgytetszett hogy így ragaszkodik hozzá hogy szültem is neki 3 gyereket 😊 (én írtam ide utóbb is)
2017. dec. 10. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

En egy dupla kossal vagyok egyutt dupla bikakent!:)


En nagyon de nagyon turelmes vagyok Vele, pedig sokszor direkt mondja a magaet meg cukkol....!:) Aztan meg kirohog mikor mar sikerult nagynehezen felemergelnie es elkuldom a francba..!!!:) Neki tetszik ha kijon belolem az allat😂

Mellettem kicsit “visszabb” vett a menokebol ertekelni tudja mar a delig valo fetrengest is egy szabadnapon, lustalkodast.... En kitalalok dolgokat mig o elinditja..... A jo es sok szexet......igazi hajcsar nem tudja magat leallitani a kimerulesig hajtja magat mindig...

Rengeteget sportol..... es kell is ez egy igazi kosnak mert ha nem vezeti le a tultontul sok energiajat masban fogja... nem tud 5percnel tovabb a seggen maradni film kozben is kepes felallni kimenni inni.... utana vissza...aztan megint fel ragyujt.... aztan megint ki mosdoba.... nagyon vicces kulso szemmel ezt nezni de nagyon keves ember ( csillagjegy) tudna ezt a folyamatos mozgast hosszutavon muvelni.....es toleralni..... munkaban es a maganeletben egyarant.....


25N

2019. aug. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!