Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a skorpió hölgyek?

Milyenek a skorpió hölgyek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 23:29
 1/10 anonim válasza:
86%
Nagyon szenvedélyesek, dominánsak,uralkodók.Nagyon nagy intenzitással tudnak szeretni,sértődékenyek.Ne haragíts magadra egy ilyen nőt.
2010. jún. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azt tudom írni,mint az előző.Nagyon határozottak,szenvedélyesek,és amikor megsérti valaki a büszkeségüket,akkor aztán nagyon mérgesek és haragtartóak tudnak lenni.:D de amúgy amikor szeretnek,akkor aztán igazán szeretnek..és imádnivalóak:D:D
2010. jún. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Én is az vagyok, egyetértek az előzőkkel. Még annyit: tényleg ne haragíts magadra! :D Neked jobb! :D
2010. jún. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
én is az vagyok,és van még két skorpió barátnőm.Mindannyiunkra igaz,hogy rettentően tudunk szeretni,de valóban ne haragits magadra.:)Gyűlölni legalább annyira tudunk mint szeretni.:)
2010. jún. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
36%
Nekem elsőre az ugrott be, hogy hisztérikák :D de az eddigi válaszolók azért némileg árnyaltabban leírták.
2010. jún. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor most valószínűleg kellemes csalódást fogok okozni :P Én az a fajta ember vagyok, aki imádja az embereket, mindent, ami béke, szerelem és művészet, egy ilyen hippi-típus :D:D Számomra mindennél többet ér a barátság és hogy nyugi legyen körülöttem, nem egyszer aggatták rám a "menekülő ember" kifejezést, csak én a szabadba menekülök, ha vita akar kibontakozni :'D Igazság szerint ha valaki "kihúzza a gyufát" és haragudnom kéne rá, egyszerűen nem megy, mert megsajnálom, mielőtt "lecsapni" készülnék azzal a méreggel átitaiott fegyveremmel :D Imádok kommunikálni, egész nap beszélnék legszívesebben, és erőt ad, ha valakinek (légyen az egy idegen akár) jó napot szerezhetek (takarító nőt megkínálom kexszel meg ilyenek :D) A művelődés az egyik lételemem, olvasni is nagyon imádok, mellesleg szeretek mozgásban lenni, szervezkedni, stb. A kutatószenvedélyem és a tudásszomjam kimeríthetetlen, viszont néha, amikor nem juthatok valamilyen információ birtokába, valamilyen frusztráltság vesz erőt rajtam. Nagyjából ez vagyok én, az eddigieket elnézve egy nyugi-skorpió, de kivétel erősíti a szabályt, ugyebár :D


21/L

2010. jún. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

01.18 vagyok

Azt,hogy gyűlönlni is nagyon tudunk,azt nem úgy értettem,hogy sportszerűen ,hobbiból űzzük az emberek utálatát.:)

Alapjában véve,én is szeretem az embereket,általában én vagyok aki legtovább kitart amellett,hogy igazat mond a másik,nem vádaskodok rögtön,nem utálkozok a háta mögött.Ha valakivel bajom van,azt a szemébe mondom.Azt,hogy gyűlölni tudunk,azt úgy értettem,ha valakire igazán megharagszunk,az nem úgy néz kimint rengeteg embernél,hogy a szemébe jópofizik,magában meg szidja.Én olyankor kerülöm az illetőt,de ha mégis találkoznom kell vele,semmi kedvességet nem mutatok felé.Vagy talán még szurkálódok is.

Az embereket,természetet,tudást szeretem.A páromért az életemet adnám,de sajna valóban lehet mondani ,hogy hisztérika.De a párom,aki jót-rosszat tud rólam,az elnézi ezt,mert a jó tulajdonságok ezt kompenzálják.(ez az ő véleménye:) )

2010. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is Skorpió vagyok...nekem mindenki azt mondja,hogy sértődős vagyok,meghogy mindenen felkapom a vizet és hogy nagy a szám...Volt egy ismerősöm,aki szintén Skorpió volt...

Ez mindkettőnkre igaz volt...de a kemény külső mögött azért érzékenyek is...

2010. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

21L amit leírtál az stimm, csak te még nem találkoztál a másik oldaladdal.

Amivel kiegészíteném még az előzőeket hogy tényleg nagyon sexorientáltak vagyunk (vagy aszkéták :)), de mivel nekünk sokkal nagyobb önuralmunk van mint a többi jegynek ezért ezt csak az veszi észre akit azt akarjuk hogy észrevegye :). Engem néha már zavar hogy mindenről a sex jut eszembe pedig én is lány vagyok.

(Mielőtt jönnének az ajánlatok, ennek ellenére erről senki sem tud mivel hűséges típus vagyok, mivel gondolatban lejátszom)

2010. júl. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így van a sexxel kapcsolatban(megerősítem)...
2010. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!