Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg nő és Szűz férfi...

Mérleg nő és Szűz férfi illenek egymáshoz?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 20:54
 1/8 anonim válasza:
Tapasztalatom szerint annyira nem jó, mindkettő becsüli a másik értékeit, és mindkettő jószándékú, de alapvetően nem értik egymás "lényegét".
2010. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Az eddigi szűz jegyű exeimet majd megöltem, a mostani párom is szűz őt viszont nagyon imádom már 2 éve, tehát vannak kivételek. Ja én mérleg vagyok!:-)
2010. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Én Mérleg vagyok a párom pedíg Szűz.

Nekünk idáig nem volt ezzel problémánk, persze surlódások minden kapcsolatban előfordulnak de szerintem ez nem attól függ hogy kinek milyen a csillagjegye!

Türelem,tolerancia,megértés ha ezek rendben vannak mind a két részről akkor nem lesz semmi baj!!!

Mi 6 éve vagyunk együtt!

2010. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat =)
2010. jún. 23. 22:15
 5/8 anonim válasza:
76%
A szüleim ilyen párosításúak! 38 éve lesznek házasok, 10 évig semmi bajuk nem volt egymással, de aztán szörnyű lett! Most már nincs egy kedves szavuk sem egymáshoz! Amúgy az általam eddig megismert szűz férfiakra mind jellemző, hogy ha vmit kitalált, nem lehet eltántorítani attól! De vitában sem lehet meggyőzni és a legrosszabb, hogy nem hagyja abba a vitázást! Addig piszkál, míg felbosszantja a másikat! A sógorom is ilyen és ő is szűz!
2010. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van valami a szüzekben, valami önfejű, cukkoló, vadállatot-kihozó tulajdonság vita közben :) Sokszor csak azt veszem észre, hogy miközben beszélgetek valakivel, szűz ismerősöm mellettem áll és feltűnően méreget a fejem tetejétől a lábfejemig és visszafelé :D xD Ilyenkor mindig azt várom, hogy mibe köt bele :D Van egyfajta nyers humorérzékük, ami sokszor nagyon ütős tud lenni, de ha valaki más is rá akar kontrázni, akkor azt kissé leoltják, vagy helyben hagyják szavak terén :) A mérleg nő ismerőseim jól kezelik a konfliktusokat, de ők is ki tudnak akadni rendesen :D Érdekes kis keserédes elegy az övék :D
2010. jún. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismertem több szűz jegyű férfit is. (csak baráti kapcsolat)

Volt köztük egy, akivel egész jól el lehetett hülyülni. Persze csak egy bizonyos határon belül. Durva humorral volt megáldva. De ha éppen olyan kedve volt, vagy ha úgy érezte, hogy őt támadom, sértem, megmondom neki a véleményem, akkor egy elég görény alak lett belőle pillanatokon belül.

Csak addig volt OK a dolog, amíg ő volt "nyeregben".


Szerintem hosszútávon elviselhetetlenek.


De NE a horoszkópra alapozd a döntésedet!!!!

2011. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt szűz pasim de hosszabb tàvra elviselhetetlen.Nem értékeli az igyekezetet és a màsik az hogy addig volt kedves ameddig benem olvastam neki ha vmi nem tetszett vagy màr megsértett.
2017. szept. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!