Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos (nő) és Ikrek (fiú) mért...

Kos (nő) és Ikrek (fiú) mért nem működhet?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom hogy reménytelen, hiszek a horoszkópban amúgy :D, de mi (bár nem vagyunk együtt) nagyon jól megvagyunk mint barátok..
2010. jún. 23. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Az ikrek szeszélyes és változékony jegy általában.

A kos energikus kicsit makacs és türelmetlen. A koshoz inkább a nyilas, és az oroszlán illik.

Hosszú távon lehet, hogy nem jönnétek ki, de a neveltetés is fontos..

2010. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Kos nő vagyok. A "nagy ő"-m ikrek... Szenvedély az van...de lehetetlen kapcsolat . Változékony, hullámzó hangulatú a fiú én meg ugyebár pörgősebb makacs és....reménytelen...áhh:(
2010. jún. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy reménytelen. Ez emberfüggő. Ez csak általánosítás, magyarán ÁLTALÁBAN nem működik. De a kivétel erősíti a szabályt. Én pl. kos vagyok, a párom skorpió, elméletileg nagyon durva lenne, és nem működne, mégis évek óta együtt vagyunk.
2010. jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Az utolsó tényleg durva.

Kos és skorpió?

Én kos nő vagyok, eddig még minden skorpióval összekülönböztem még "barátként" is.

Az anyósom is skorpió és az apai nagyanyám is az volt.

Gondolhatjátok, kínlódás volt az egész.

2010. jún. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

érdekes.. én mindenhol azt olvasom, hogy az egyik legjobb párosítás..

mivel a kos tűz elemű, az ikrek levegő, így tökéletesen összeillenek..

2010. jún. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Az utolsó tényleg durva.

Kos és skorpió?

Én kos nő vagyok, eddig még minden skorpióval összekülönböztem még "barátként" is.

Az anyósom is skorpió és az apai nagyanyám is az volt.

Gondolhatjátok, kínlódás volt az egész."


Nos igen és képzeld hozzá hogy koskánt még az aszcendensem oroszlán :)

2010. jún. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én kos fiu vagyok, baratnőm ikrek lány (igaz, majusi), és már negyedik eve vagyunk egyutt, és nagyon jol megvagyunk kisebb nezeteltéréseket leszamitva. A horoszkopokon mielott elindulnal, azt ajanlom, egyszer tanulmanyozd az asztrologiat ( ajanlom: kozmaszilard.hu ) mert egy személyisegben annyit befolyasol az, hogy a napjegyed kos pl, mint az, hogy apad alkoholista: nagyban befolyasol, de a tobbi asztrologiai paraméteredtol fugg, hogy mi lesz abbol.

Ha megértitek, hogy melyikőtök miért gondoolkozik ugy, ahogy, akkor igazi, örök életreszolo kaland lehettek egymasnak.

2010. jún. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem helyes, hasznos, de ne kötekedjünk.


Áprilisi kos vagyok, barátnőm májusi ikrek. Tökéletes boldogságban élünk, minden együtt töltött perc ajándék (és sok időt töltünk együtt)

2,5 éve vagyunk együtt, és semmi komoly baj nem történt amit ne tudtunk volna szeretetben megoldani.


(És a kivétel edzi a szabályt a mondás helyes fordítása szerint.)


Bocsi a sok okoskodásért.

2010. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kos biztos felingerli az ikrek érdeklődését, és fordítva is, mert alapvetően megegyeznek lazaságban, vadságban egyszerűen megérzik a másikon, hogy lehet velük "mókázni".A továbbiak már a temperamentumon állnak hiszen, míg a kos hódítani szeret, addig az ikrek flörtölni. Ha tökéletesen kielégítik egymást és megértik, hogy a másiknak szüksége van a visszaigazolásra, de mindig "hazatérnek" kiváló kapcsolat lehet. Tapasztalatom szerint főleg 30 felett a lecsillapodásuk után.
2010. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!