Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit csináljak, hogy ne érdekel...

Mit csináljak, hogy ne érdekeljenek a horoszkópok?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy a horoszkóp jellemzések egytől egyig igazak rám, a napi horoszkópok is bevállnak, ez eddig nem is lenne rossz, csak ha tetszik egy srác egyből az jut eszembe, hogy vajon összeillünk-e asztrológiailag.És megőrjít ez az egész, főleg, hogy oylan fiúkat fogok ki, akikkel nem illek össze elviekben.Pedig mindig azt szoktam mondani, hogy nem hiszek ebben, minden ember más, a horoszkóp nem lehet döntő.Kérlek segítsetek!

15L


2010. jún. 19. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:

telepítsd fel a World of Warcraftot.

ott sok a fiú, jó a cset, és kevés az asztrológia :P

2010. jún. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

azért stimmelnek a horoszkópjaid mert tudat alatt azt csinálod amit nap elején elolvastál.

egy hétig ne olvass horoszkópokat aztén meg nézd meg a napjaid: mennyire illik össze a h.okkal? :D

semennyire...

2010. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon idétlen. A barna sokkal jobb.
2010. jún. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs. Ezt a választ egy másik kérdéshez szántam :D
2010. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Egyszerűen építsd le a horoszkóp-olvasásokat. Ne olvass utánuk a neten, stb. Én személy szerint nem hiszek bennük, de ez mindenkinek a magánügye. Viszont ha már az ember rögeszméjévé válik, akkor tenni kell ellene valamit, mert odáig nem szabad eljutni, hogy teljesen irreális dolgok irányítsák az életedet. Nincs alapja ezeknek a horoszkópos dolgoknak, nyugodtan hagyatkozz az eszedre, gondolkodj és ne higgy el minden mesét amit olvasol (pláne ne az asztrológiát).
2010. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha csak 12 - féle ember venne engem körül, őszintén szólva halálra unnám magam (pici túlzással élve :D) A nyilas, mérleg, stb. csak egy ránk aggatott név, teljesen jelképes, és könnyen lehet, hogy csak egy csinos kis marketingfogás az egész :) Én is beleestem egyszer ebbe a csapdába, de rá kellett jönnöm, hogy skorpió létemre úgy jellemzőek rám vízöntő, ikrek, stb. tulajdonságok, mint ahogyan maga a skorpiók védjegyévé vált kutatószellem :D Az emberek túl sokszínűek ahhoz, hogy csak úgy önkényesen be lehessen őket skatulyázni ide-oda. Micsoda egysíkúság kerekedne itt, ha holnap reggel minden nyilast elhagyna a szerelme, csak mert a rádióban azt mondták :D
2010. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

19:21-sajnos amit írtál nem igaz, mert sokszor utólag olvasom el, és úgy látom, hogy tényleg igaz.

2010. jún. 19. 21:49
 8/9 anonim válasza:
a horoszkóp annyira felszínes és hétköznapi dolgokat ír h szinte mindenkire igaz..
2010. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Doruss válasza:
Szerintem csak simán ne olvasd a horoszkópodat, ne kövesd figyelemmel, hogy mit ír. Vagy csak gondolj bele, hogy hány olyan ember van, aki horoszkópilag nem illik össze a párjával, és mégis tökéletesen megvannak.
2010. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!