Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire illenek össze a Bak...

Mennyire illenek össze a Bak férfi és a Halak nő?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 18:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
17%
-.-
2010. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
33%
Hát én még nem láttam Bakot toszni egy hallal, szal nem tom.
2010. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Eleg erdekes, nem baj lesz belole sok bakal! Biztos finom :D
2010. jún. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
59%
18:21 ez nagyon fájdalmas volt XD
2010. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

[link]


Egyébként én is Halak vagyok és a párom Bak, nagyon jól megvagyunk!

2010. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
34%

18:21 nagyon nagy vagy!

Amugy az összeillés nem horoszkótól függ!!!

2010. jún. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szeretetteljes, meghitt kapcsolat. Egy Halak erős kezekre, támaszra talál benned, te pedig szívesen veszed, ha valakit védelmezhetsz. Néha ugyan fáraszt, hogy társad ennyire félénk és kiszolgáltatott, sőt feldühít, amikor valamit nem mer megtenni. Bizony, ki is bukik ilyenkor belőled néhány keresetlen szó, amivel nagyon megbántod őt. Meg kell tanulnod elfogadni, hogy a Halak a túláradó érzelmein keresztül nem látja olyan objektívan a dolgokat, mint te, és értékrendszerét is maga alakítja. Tudomásul kell vennetek egymás korlátait. Ne várj túl sokat, s akkor biztosan nem csalódhatsz. Ne hagyd, hogy a szokásaid rabjává válj, és mindent túlságosan komolyan vegyél, tanuld meg elengedni magad és élvezni az életet, a Halak jegyű párod ebben kiváló segítséget nyújthat, az ő gyöngédsége hamar felolvasztja a gátlásaidat.
2010. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Jav: +p
2010. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
84%

Ezek után aztán ne menjél


Én Nyilas vagyok, az exem Kos és imádtuk egymást. Viszont különbség van a vonzalom és az egymással való kijövés között, attól ,hogy vonzódtok egymáshoz még nem biztos, hogy minden rendben is lesz köztetek és hogy kifogjátok birni egymás igényeit és szokásait.

Nem csak a csillagjegytől függ, hanem számos más tényezőtől.

A legjobb megpróbálni a dolgot, mert a gyakorlat számit, nem az elmélet.

2010. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
az exem Bak srác, én Halak vagyok. sokan mondogatták ránk, hogy álompár vagyunk, és mi is így éreztük, szóval nagyon jó volt. ma már bánja, hogy szakított velem... :) de vége, nekem most Halak párom van és iszonyat nagy a szerelem :)
2010. jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!