Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák a csillagjegyem, szűz...

Rák a csillagjegyem, szűz aszcendenssel és szűz holdjeggyel. Mi a véleményetek rólam? Milyen lehetek? Ez mennyire jó ez az "összetétel"?

Figyelt kérdés
17/L
2010. jún. 18. 14:58
 1/6 A kérdező kommentje:
kicsit elszúrtam az utolsó kérdést, szóval:Mennyire jó ez az "összetétel"?
2010. jún. 18. 15:02
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
mintha feltették volna ma már ezt a kérdést
2010. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én véleményem: Egy hülye kis csitri vagy, aki még talán a télapóban is hisz.
2010. jún. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Attól még h felteszek egy ilyen kérdést nem vagyok hülye csitri. Mások megtehetik, én miért nem? És ezért egy rakás sz.ar a gyakorikérdések.hu mert mindenki csak cikizni tudja a másikat és ilyen kommenteket írni mint ti! Gratulálok! Egyébként is olvassátok el az alcímet: amit máshol nem mertél...itt megkérdezheted!!!!!!
2010. jún. 19. 13:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!!!

Kedves természetű vagy, összeszedett és lelkiismeretes. Szívesen gondoskodsz másokról, erős felelősségérzet és családcentrikusság jellemez. Néha csípős a nyelved, kritikus tudsz lenni, de ezt nem rosszindulatból teszed, hanem a jó szándék vezérel. Elsőként véded meg azokat, akiket igaztalanul bántanak. :)

Egészségügyi vonatkozásban érzékeny a gyomrod, az emésztőrendszered és az epéd.


25L

2010. jún. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a legjobb összetétel! Ennél csak Chuck Norrisnak van jobb! :OO Meg fogod nyerni a béke-, fizikai- és biológiai Nóbel-díjjat! Két Grammy-t jósolok és az amerikai elök lemond a posztjáról a Te kedvedért! Te fogod bevezetni a zsidókat a Szent Földre (csak vigyázz a pénzedre, mert lopós fajta) és valószínüsíthető, hogy megölöd Justin Biebert!


Dr. Vágó Jenő asztrológus és nagyontisztán látó cigánykártyajós

2011. nov. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!