Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen tulajdonságok "hiányozn...

Milyen tulajdonságok "hiányoznak" a Nyilasából az Ikrekhez képest?

Figyelt kérdés

Remélem, érthető a kérdés.


Azt olvastam, hogy ez az AC-DC tengely valahogy így működik.


Más jegypárok valahogy nekem ellentétesebbnek is tűnnek, mint ez a kettő.


Persze nem erre tervezem alapozni az egész önismeretemet, nem kell kioktatni ilyen szempontból, hanem kíváncsi vagyok. Engem érdekel ez a téma:) Akit nem, annak nem is muszáj ide írogatni szerintem...


2018. júl. 9. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Feltételezem nő vagy. Mert akik hisznek ilyesmikben azok úgy tartják, hogy nem mindegy milyen nem.

A logikus és megfontolt gondolkodás e szerinte mindenképpen hiányzik a nyilasból az ikrekhez képest.

De alapvetően hasonló tulajdonságaik vannak, csak az lehet teljesen eltérő, hogy mi az indíttatás.

Például mind a kettőt a hűtlenebbek között tartják számon. Csak a nyilasnál naiv és csapongó rajongása ami kiváltja, addig az ikreknél hidegebb érzéketlen kíváncsiság és elégedetlenség mozgatja.

De ez sok mindenre igaz, hogy a nyilas gyermekien csapongó, míg az ikrek szárazon és önzően képesek csapongani.

De nem csak Magyarországon, de más külföldi társkeresők értékelésénél is pont azok a jegyek jöttek hűtlennek, akik elvileg a leghűségesebbek. De sok más ilyen példa is van, hogy igazából nem kell ezeknek túl nagy jelentőséget tulajdonítani

2018. júl. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ismertem ilyen parist illetve kulon kulon is tudok nyilatkozni a kegyekrol alaposan nem egy egy emberrel...


A nyilas tuzes jegy lobbanekonyabb,dinamikusabb, kitartobb mint egy ikrek az ikrek viszont alkalmazkodobb, sokoldalubb, kevesbe lobbanekony es haragtarto mint egy nyilas..

Nagyon jo parost alkotnak egyutt a kozos dolgaik a valtozatossagra es fuggetlensegre valo igeny, szexualisan nyitottak sok mindenre, ertekelik a kulonlegessegeket, eteleker italok orszagokat targyakat...


A nyilas a 3 tuz alapu jegy kozul ha lehet ilyet mobdani a legkuloncebb o a legkevesbe a temperamentumos a masik ket jegyhez kelest.. De csak hozzajuk kepest.. Ez ferfiban nagyon jo jegy es nelle egy ikrek no tarsul hosszuideig tarto jo kulonleges kapcsoltuk lesz :)

2018. júl. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mar ha dominal az adott embernel a nyilas illetve ikrek jegy mert ugye nem ennyibol all az asztrologia...!!!:D
2018. júl. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ezt mondom de nem ismertem még olyan nyilast, aki ne lett volna hisztérika. Bár ez fedi is az általános jellemzését. Majd mind lány volt, de a 2 férfi közül is az egyik meleg volt akiket ismertem.

A lányok közül pedig akiket ismertem pedig zömmel igen dekoratívak voltak. Elsőre van bennük egy báj ezzel a gyermeki rajongással, ami hirtelen támad bennük, meg megmosolyogtató a szereplési vágyuk, mindez pörgősségben párosulva, de ott van hozzá az akaratosság, miközben igen törékenyek. Nehéz őket komolyan venni

2018. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát az hogy nincsen íja és az ikrek ugye 2 ember
2018. júl. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!