Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek lányok, esetleg fiúk,...

Ikrek lányok, esetleg fiúk, igaz, hogy egy idő után bármire és bárkire képesek vagyunk ráunni?

Figyelt kérdés
Többször voltam már nagyon szerelmes... nyilván más is. Most is az vagyok, régóta tart, végre. Most így a szülinapom tájékán nézegettem a horoszkópomat és megijedtem. Az ikrek állítólag képtelenek hűséges kapcsolatra és csak idők kérdése hogy egy unalmasabb pillanatban mikor lángol fel bennünk más iránt a szerelem. Igaz ez? Mindjárt bekötöm a szemem, nem akarok többé másba szerelmes lenni :)
2010. jún. 14. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Nálam is igy van, de szerintem ez nem a horoszkópom miatt van.(ikrek vagyok én is)

Szerintem ez személyiségfüggő. Ha nem akarsz olyan lenni, akkor nem leszel olyan.

2010. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
állítólag én is ilyen vagyok,de ez csak egy általánosítás.szóval olyan vagy amilyen vagy és nem olyan mint ahogy leírják az ikrek tulajdonságait.
2010. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg Bak vagyok, állítólag nagyon kitartó, de épp én vagyok, az, aki mindig mindenre ráun, meg állítólag munkamániás vagyok meg maximalista, de valójában egy lusta disznó vagyok :D és még sorolhatnám...
2010. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Személytől függ és te is tudod ezt..nem értem, h miért kötnéd be a szemed:))) Vicces...

Párom is iker 8 éve együtt vagyunk...egy deka hirtelen fellángolást sem észleltem, h neki más kellene..

Egy idő után átlagban mindnekiben megfordul ez a gondolat..csak egyeseknél el is száll, másokat meg élete végéig hajt

2010. jún. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ikreknek ez a sokat emlegetett jellegzetes vonása majdnem minden emberre igaz. Akire nem, az vagy "speciális" kivétel, vagy tényleg betegre erőszakolta a saját lelkét. Akin nem látszik, az pedig talán jól elvan úgy, hogy nem tekinti szükségesnek a kicsapongó életmódot, és él azzal, akibe időnként beleszeret, és végig a legjobb barátok, bónuszként egy háztartásban. Egyszóval nem kell mágusnak lenni, hogy működjön az elemzés...
2010. jún. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!