Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztrológia. Mennyire vegyem...

Asztrológia. Mennyire vegyem ezt komolyan? Többi lent.

Figyelt kérdés

A barátom nővére asztrológiával foglalkozik. A születési dátumomból írt egy szép hosszú litániát, ami szerint nem fogom megtalálni a nagy Ő-t. Őszintén mondom, most van kapcsolatom, úgy érzem hogy nem ő az igazi, de kicsit meg vagyok ijedve, hogy egyedül élem le az életem.

Soha nem voltam olyan, aki azt vallja, hogy legyen férjem és gyerekek, inkább szeretnék elérni valami nagy dolgot a munkámban is, és azon van a hangsúly. De azért szeretném, ha lenne valaki, aki mellettem van és bízhatok benne.

Van akinek ez bejött, amit így jósoltak? Írjatok légyszi, megőrülök a tudattól, hogy vénlány maradok!!!


2010. jún. 13. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Az ilyen hülyeségekkel az a baj, hogy ha TE elhiszed, akkor ettöl kezdve minden kapcsolatodat tönkre fogod tenni - és amiatt maradsz egyedül. Ha ezt az egészet elfelejted, akkor meg idövel csak megtalálod azt, akivel összeilletek.
2010. jún. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire komoly asztrológus. De! A nem találod meg a nagy Őt, nem okvetlen azt jelenti, hogy egyedül maradsz, csak lehet soha nem fogod úgyérezni egy kapcsolatodban sem, hogy ő lenne az! Lehet túl kritikus leszel, vagy vagy.
2010. jún. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek én az ilyenekben nem hiszek, mikor így előre jósolják a jövőt, nekem még sosem jöttek be a dolgok, amiket így mondtak, igaz nekem tenyérből és tarotból jósoltak, de semmi nem volt igaz.

Inkább hiszek a különféle elemzésekben, amik a lehetőségeket mutatják meg, nem pedig konkrétan mondják azt, hogy ez és ez fog veled történni.

2010. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen ezekre én is gondoltam. Nem hiszek amugy az ilyesmiben, illetve inkább ugy mondanám, hogy nem tulajdonítok nekik nagy jelentőséget. Amugy tényleg elég kritikus vagyok, mind másokkal, mind magammal szemben is. Akkor azt mondjátok, ezt fel se vegyem?
2010. jún. 13. 16:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Ilyen párkapcsolatos dologgal is sok hülyeséggel találkoztam már, mind a neten, mind ilyen hivatásos "jövőbe látóknál".
2010. jún. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
menj el egy okleveles végzett asztrológushoz elemzésre, tartok tőle, hogy aki készítette a horoszkópodat, még nem tanult eleget.
2010. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne vedd komolyan az asztrologiat es nem leszel venlany.
2010. jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom!maxim nehézségeid lesznek a párkapcsolatban,de azért elég merész kijelent és sztem!mert lehet hogy most nem jó,de lehet hogy az xy-al meg jó lesz!én erre azt mondom élj úgy ahogy jólesik,ha párkapcsolatba,akkor abba,ha a nélkül érzed jobban magad akkor úgy!az nincs megírva hogy mindenkinek örök szerelem lesz,sajnos az elég ritka!én meg ezekbe nem hiszek!!nekem ne mondja meg egy asztrologus hogy éljek és kivel!
2010. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az asztrológiát a jósok tették tönkre(képzetlen kóklerek)!!!! Asztrológus is ember, aki hibázik. Asztrológia tapasztalati alapokon nyugszik, nem tökéletes, ahogy a tudomány sem. Az is igaz, hogy determináltak vagyunk(sorsunk megváltoztathatatlan) és az is igaz, hogy nem. Többféle sík van. Amelyiket te választod az lesz a te determinált sorsod(ugyanakkor a választásaid is megjósolhatók). Ezt nem könnyű felfogni. Minden amit elképzelsz annak léteznie kell(ha valóban létezik a végtelen), legfeljebb nem a te síkodon. Végtelen Föld nevű bolygónak kell lennie, ahol egyik éned azt válsztja, hogy agglány lesz. Tehát biztos minden aztrológus képesítés nélkül is tévedhetetlen. De szerintem, ha a barátnőd ember, akkor nem állít biztosra ilyen butaságokat!
2011. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!