Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha nem tudom a születési órát...

Ha nem tudom a születési órát és percet, akkor megszívtam?

Figyelt kérdés
Tanulmányozgatni kezdtem a horoszkóp-készítés mikéntjét, erre rögtön ott az elején ez a kékvérű ökörség, hogy születés pillanatát kell ismerni. Jól van ez így?
2010. jún. 8. 13:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hát így igen.... esetleg még a kórházban kikérheted. Gondolom több évre visszamenőleg regisztrálják a náluk született babákat. /Kórházra tipp van , ugyi?:)/
2010. jún. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... valóban úgy tűnik, nem is nagyon hiszed az egészet, úgyhogy nem kell ez az infó neked.


Amúgy meg hogyhogy anyukád nem tudja legalább negyedórára belőni? Ennyire lesz@rta hogy gyereket szült? Akit csak ismerek, percre pontosan vissza tudja dokumentálni a szülése körülményeit, és jómagam is így vagyok :)


Énfelettem születésemkor összevesztek az orvosok meg a nővérek, hogy most 18-a vagy 19-e lett-e a születésnapom... :) Pont éjfélkor születtem. :)

2010. jún. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

"valóban úgy tűnik, nem is nagyon hiszed az egészet, úgyhogy nem kell ez az infó neked."


Ezt nem tudom nagyon értelmezni. Minek akarnám megtanulni? Miért kéne tudatlanul hinnem bármiben/bárkinek is? Valószínűsítek dolgokat, de ez eléggé képlékeny rendszerint. És mennyire gondoljam következetes megállapításnak azt, hogy "nem kell" hit nélküli embernek az infó se? Úgy értem tényleg megfigyelhető, hogy a horoszkópkészítés néha olyasmi, mintha akkor töltenék magukra a szoftvert az emberek, és később igazodnának hozzá :)


És füllentettem az előbb, számomra épp nem lehetetlen megtudni az időpontot, bár elég régről kellene előbányászni. Kérdeztem a szüleimet, és egész mást mondtak gyerekkoromban mint jóval utána :) de így mégiscsak kb 6-ra szűkült (ugye félórás felbontás, két tipp, darabonként két-két szomszéddal, és nincs átfedés). Azt érezheted, hogy tényleg nem égek a vágytól, hogy véghez vigyem a tervemet azonnal, de valamikor szereznem kéne némi rálátást erre is. Picit tényleg jobban szeretem a tényszerű dolgokat egyébként, pedig legtöbbször nem ők az érdekesebbek. No röviden megvolnánk :)

2010. jún. 8. 15:17
 14/21 anonim ***** válasza:

15:06 vagyok

Kérdező! Igazad van, én nem is leszólásnak szántam (bár talán annak sikerült). Bocsánat. Én is hasonlóan gondolkodom, van, szeretem tudni, és igen, megvan a veszélye, hogy az ember igazodik :) de azt veszem észre, hogy rám annyira nem jellemző, mert állandóan elfelejtem pl az aszcendensem jellemzőit :)

Szóval szerintem aki tényszerűen gondolkodik, vagy a tényszerűséget helyezi előtérbe, az felméri, mire van szüksége ebből a horoszkópállítás-dologból, hogy mire használja, stb. Hogy úgy mondjam, veszélytelen üzem, mert megtartod az egyensúlyod... sokaknak nem sikerül. Csak erre értettem hogy "nem kell az infó", persze kell, nem tilos, lehet, szabad, csak enélkül is helyén tartod a dolgokat, így lehetetlen helyzetekbe, macerába kerülni felesleges miatta.

2010. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

:) Így már teljesen világos! :)


Fejcsóválásból persze sose lehet elég továbbra se :)

Ezúton hadd fejezzem ki teljesen őszinte sajnálatomat azon embertársaink irányában, akiket úgy temetett maga alá a horoszkóp-zuhatag, hogy lényeges adataik tényleg a múlt homályába vesztek, mire elő kellett volna venni őket :D

2010. jún. 8. 15:38
 16/21 anonim ***** válasza:
ha nagyjából tudod nap év hónap és napszak: pl. éjfél, éjfél után, hajnal, reggel, délelőtt, délben, délután, koraeste, este, későeste, éjféltájt akkor én megtudom neked mondani mert én asztrólogusi Okj-t végzek és van hozzá anyagom. az hogy hol születtél és a perc pontosít bizonyos dolgokat, de az aszcendensed már ennyiből is kiszürhető. és az egy jó kiindulópont. kiszámolom neked ha megirod.
2010. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Ezen ledöbbentem, hogy van OKJ-s képzés. Valami mocorog az emlékeim közt, talán egyszer átszaladtam efölött, de így, hogy el is képzelem... Mekkora :) Államilag elismert asztrológus, mint a régi szép időkben :)


Az adataimat természetesen hülye lennék megadni. Még mailben sem, de az nincs is neked. Ide közszemlére meg tudod mikor. De poén helyett elment. (Azt hiszem ezt hívják megjósolható reakciónak)


Viszont ha gondolod, scanneld le a jegyzeteidet, és oszd meg valahol, ha nincs még ilyen. Érdeklődés gondolom van rá bőven, és így legalább valami kerekebbhez jut a nép :) Mindenesetre köszönöm a segíteni akarást, asszem nekem most a legegyszerűbb az, ha előbb én is belenézek kicsit, irányzatokat összefoglaló könyvekből elindulva, hol átfutva, hol a könyvből is ki-kimerengve, érzésre, ahogy eddig. :)

2010. jún. 8. 17:17
 18/21 anonim ***** válasza:
édesanyád vagy apád nem tudja véletlen? :) Én is csak kb tudom, de elég félórára szűkíteni :)
2010. jún. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Megszívtad.


De vannak lehetőségek, hogy megtudd:

1. megkérdezed jóanyádat hátha tudja

2. megkérdezed a kórházat, ahol születtél

3. ha nagyjából tudod a napszakot elmész egy jó asztrológushoz, aki a sorseseményeid alapján bepontosítja

2010. jún. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
hát ezt nagyon,azta most mi lesz!!!jézusom!!vicc ba:ki!
2010. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!