Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz jegyű nő, vízöntő férfi....

Szűz jegyű nő, vízöntő férfi. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Lehet jövője a kapcsolatnak? (nehéz a vízöntő fiúkkal...)
2010. jún. 6. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
semmit
2010. jún. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ez vajmi kevés információ. Sokkal inkább függ az aszcendensektől. Én is szűz jegyű vagyok, például. Ámde iszonyúan rendetlen, meg még sorolhatnám, nyoma sincs bennem semminek, amit a Szűz jegynek szoktak leírni. Négy további jegynek van szerepe a személyiségedben, az nem jelent semmit, hogy valaki ebben, vagy abban a jegyben született.
2010. jún. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
én szűz nő vagyok vízöntő férjjel....16 éve. iszonyúan rendmániás vagyok, ő viszont iszonyúan nem az...de át lehet hidalni. a boldog kapcsolat nem az aszcendenseken múlik.szerintem.
2010. jún. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
pff, jobban függ az aszcendensektől? Inkább jobban függ kettőtök személyiségétől, nézeteitől, meg hogy mennyi közös van bennetek. Hogy lehet párt választani horoszkóp alapján?:S hihetetlen...
2010. jún. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

uh, ugyanebben a cipőben vagyok - egy kapcsolat elején, nagyon sokat olvastam róla, mindenhol azt írják, hogy iszonyú nehéz lesz

a szexben jó párosítás, jó barátok, de a szerelem-párkapcsolat rohadt nehéz lesz, és főként a szűz nő részéről követel áldozatokat, mert a vízöntő férfi inkább továbbál, ha nem jó neki (tapasztalom)


itt egy nagyon jó kis leírás magyarul (görgesd lejjebb a vízöntőhöz), de ha tudsz angolul, rengeteg anyag van fönt a neten és nagyon jók

[link]

2010. jún. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
ha azt írják, hogy nem jó, akkor nem jössz össze vele?
2010. jún. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

ááááááááá szakíts!!! vízöntő, szűz KIZÁRT!! Hogy gondoltad ezt ?! A végén még kinyírnátok egymást!!!

Sőt, semmilyen párt nem választhatsz, maradj szűz!! A párod meg öntsön vizet!!

2010. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!