Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mikor lesz szerelmes egy...

Mikor lesz szerelmes egy Skorpió férfi? Milyen, hogyan viselkedik mikor szerelmes, miről lehet felismerni?

Figyelt kérdés

tipikus Skorpió jegyű férfiakra lennék kiváncsi, véleményekre tapasztalatok alapján...milyen nő kell nekik, hogyan viselkednek ha szerelmesek lesznek és ezt a nő miből veheti észre, mik a jelek?


Ismerek egy skorpió jegyű férfit és őszintén megvalva egyáltalán nem egyszerű eset, nem jövök ki belőle, nem tudom eldönteni mit is akar.



2017. márc. 10. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Tipikus skorpió vagy sem, az asztrológia nemcsak ennyiből áll.
2017. márc. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Két-három skorpióval volt dolgom, általánosságban annyit, hogy magukhoz képest nagyon "megenyhültek" , amikor vonzódtak hozzám. Mint bármely szerelmes férfi, csak az ő alaptermészetükhöz képest ugye szokatlan ez a gyengédség, türelem, odafigyelés.

Az általam ismert háromból kettő volt tipikus skorpió, a harmadikban semmilyen, jegyre illő tulajdonságot nem fedeztem fel. Hogy milyen nő kell nekik, azt nem tudom, azt tudom, hogy én egyáltalán nem külsővel keltettem fel a figyelmüket, hanem a maximalizmusommal, alázatosságommal, alaposságommal, amik által jól tudtunk együtt dolgozni.

2017. márc. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%
Csak a Nap jegyéből semmi ennyire konkrét dolgot nem lehet kikövetkeztetni. Az asztrológusok ilyen kérdésekre szinasztriát csinálnak, vagyis a két születési képletet egymásra rakják és összevetik.
2017. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából tudom a születési képletét, a vénusz is és a merkúr is skorpióban van, ha ez többet mondd. De privátban leírhatom az egész képletét is.
2017. márc. 10. 22:23
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
húú baz, vannak bajok
2017. márc. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szirty ***** válasza:
52%

"Mikor lesz szerelmes egy Skorpió férfi?"


Csütörtökön.

2017. márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
77%

Az okos értelmes, jó munkabírású, szexis, bájos, erős vonzzerővel rendelkező nőket, akikben van kihívás. Az a lényeg valamivel kitűnjön, mint ahogy Ő maga is valamivel kitűnik a többiek közül. Főleg a szúrós, vesébe látó tekintettel, a nyers modorával és a feltűnő értelmiségével.

Nem szereti ha egy nő kelleti magát, Ő akarja becserkészni az áldozatát, ezért csak minimális jelzés lehet adni. Neki az kell hogy legyen valakiben titokzatosság, sejtelmesség.

Ha bejössz neki azt hidd el azonnal jelzi. Mindenképpen be fog cserkészni, de előtt jó alaposan megfigyel, minden apró részlettel. A lényeg...legyél titokzatos, ne kezdeményezz, csinos, szexis de ne kihívó és tűnj ki az okosságoddal.

2017. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!