Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Honnan tudom, hogy mi az...

Honnan tudom, hogy mi az aszcendensem és a kínai horoszkópom? Valaki megmondaná nekem? :D

Figyelt kérdés

Ha számít 1993.07.04-én születtem tehát Rák vagyok.

Budapesten

16:15 -kor :D



Ha jól tudom ezek kellenek a kiszámításhoz.:D


2010. máj. 4. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

a kínai horoszkópod kakas.nekem is,én is 93-as vagyok:)


[link]

2010. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

www.astro.com


csak beírod a szül adataidat:)

2010. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2010. máj. 4. 14:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Az astro.com -hoz hozzafuznem, hogy erdekessegnek erdekes, és nem rossz, de ha igazan érdekel az ilyesmi, akkor komolytalan, mert pl leirja, hogy az aszcendens az ikrekben mit jelent, vagy a nap a kosban mit jelent, s mit hordoz, de hogy ezek egyutt egymasra milyen hatassal vannak, errol nem ir, nincs is ahogy, mert ehez amr asztrologus kell, hogy osszeillessze, és még ezutan is te vagy az, aki igazan el tudod donteni, hogy most akkor az életed hanyadan allasz.


Ajanlom neked kozmaszilard.hu oldalt. Itt igaz, hogy reszletes elemzésért suskat kér a tag, de ezt egy egész életen at tudod hasznalni önmagad igazgatasara, és arra, hogy, önmagadon eligazodj. (nekem is van, és már vagy7 eve hasznalom, sikerrel)

2010. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!