Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Horoszkópnál a csillagjegy...

Horoszkópnál a csillagjegy vagy az aszcendens a meghatározóbb?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk valaki egy állatövi utolsó napján született, azzal mi a helyzet? Ott inkább az aszcendens számít már?

Bár amúgy nem igazán hiszek benne, csak úgy érdekelne a dolog.


2010. ápr. 24. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés! Nekem a kisfiam pont a Skorpió és a Nyilas határán született és kielemeztettem egy asztrológussal a "várható" személyisését. És döntő többségben az aszcendens látszik dominánsabbnak bizonyulni, ami Bak! Illetve az asztrológus nagy hangsúlyt fektetett a születésekor együttálló bolygókra, aminél a Mérleg játszik nagy szerepet! Hát ezen igazodjon ki valaki! :) Ahogy a fiam személyiségét elnézem, esküszöm, maga a csillagjegye elenyésző... Az aszcendense dominál.
2010. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nálam viszont nem igaz :) bika vagyok, és az aszcendensem bak. minden bika jellemző illik rám, a bakból pedig jóval kevesebb. :)
2010. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A napjegy, amit a külvilág lát, az aszci az, amilyen valójában vagy belül, így dióhéjban. De iszonyatsok minden számít még (házak, fényszögek stb).
2010. máj. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ebben lehet valami, amit az utolsó írt... nekem mérleg a napjegyem, ami szerint egy kedves, bájos, visszafogott, kifinomult, csöndes embernek kell lennem, ami persze igaz is, de mindenki csak ezt a lányt látja bennem, de ez nem teljesen van így, ez csak az egyik odlal... Az aszcendensem és a holdjegyem is kos, ami szerint energikus, szókimondó, heves, "fejjel megy a falnak" típusú ember vagyok, és ez az amit legbelül érzek, hogy ilyen vagyok, és ezt nem hiszi el rólam senki sem, mert a személyiségem ez a fele elzárva marad a külvilágtól és csak a másikat látják.

A másik meg, hogy pont a skorpió és mérleg határán születtem és a mérleg jobban illik rám, mint a skorpió (szerintem).

Amúgy az, hogy az aszcendens e a dominánsabb, az nem attól függ, hogy valaki egy állatövi jegy utolsó vagy első napján született e.

De ha érdekel mutatok egy odlalt, ahol személyes horoszkópelemzést készíthetsz ingyen, megtudod, hogy melyik bilygó hol állt a születés pilanatában és ezek jellemző tulajdonságait is:

[link]

"készíts személyre szabott horoszkópot" címet keresd:)

2010. máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!