Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen asszociációk léteznek...

Milyen asszociációk léteznek amik a tíz bolygóhoz kapcsólhatóak?

Figyelt kérdés

Tudom, nem egyszerü, de tudnátok segíteni? Kerestem ilyesmiket meg egy ideje gondolkodom is rajta, de nem sok sikerrel jártam egyedül... Szereppekkel vagy szerepkörökkel összefüggõ társitások is lehetnek mint " A Tanító ", "Az Író" , " A Detektív" vagy " A Mentor" meg ilyesmik csak esetleg jobbak...

Ha vannak ötletek a csillagjegyekhez is, akkor azokat is írjátok meg léci!


Elõre is köszönöm!



2016. aug. 4. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Kérlek, homályosíts fel, melyik a 9. és a 10. bolygó!

Ismereteim szerint a tudomány ma még csak nyolcat tart nyilván.

2016. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Yog-Sothoth ***** válasza:
18%

Gyorsan eloszlatnám a kételyeket, a Naprendszerünkben igazából nem 10, hanem 12 bolygó található, minden csillagjegyhez egy-egy. :)

Most az összeset nem írom le, mert elég hosszú lenne, de ha megmondod a csillagjegyed, akkor a hozzátartozó szerepköröket és tulajdonságokat szívesen leírom!

2016. aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

NAP - Igaz, hogy nem bolygó! Inkább égitestet kelletvolna írnom... ?

HOLD

MERKÚR

VÉNUS

MARS

JUPITER

SZATURNUSZ

URÁNUSZ

NEPTUNUSZ

PLÚTÓ


Ezekről lenne szó...

Amúgy Bak vagyok.

2016. aug. 6. 14:11
 4/8 anonim ***** válasza:

#2

Csillagjegyhez rendelsz bolygókat?

Miért ne találhatna ki bárki 15 elemből álló horoszkópot (hiszen az emberek még ennél is többfélék), akkor már rögtön annyi bolygó lesz?

#3

Jól mondod, a Nap nem bolygó, hiszen az a központi csillagunk;

tévedsz viszont, hogy a Holdat is említed, uyganis a bolygó az az égitest, melyik a központi csillagja, a hold(ak) pedig az(ok), amik egy bolygó körül kering(enek).

.

A Plútóhoz hasonló kisbolygóból még nagyon sok van Naprendszerünkben, ezért lett törölve a bolygók sorából.

(Mondható, hogy egy fokkal visszami

2016. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat, technikai hiba...!

(Mondhatni, egy fokkal visszaminősítve lett...)

2016. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Dubitus, nem erre vagyok kíváncsi, nem bolygókat akarok kitalálni és nem kértem oktatást sem! Lehet, hogy nem voltam teljesen pontos, de szerintem ezen kívül érthető miről kérdezek...


Jó lenne ha olyan válaszolna aki horoszkópokkal, csillagjegyekkel foglalkozik...! Én az asztrológiában fontos bolygókkal kapcsolatban kérdeztem.

2016. aug. 6. 20:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Olyan nincs. Mert nincs tíz bolygó.


Hacsak...Vagy már egyes exobolygókra is rátette a kezét az asztrológia?

2016. aug. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, nem teljesen pontos (szavaiddal élve...) hogyan várhatsz pontos és jó választ?

.

Nem akartalak kioktatni, mert ha az iskola nem tudta elvégezni, én hiába is tenném.

Kérlek, legközelebbi kérdésednél vigyázz majd, hogy ne kelljen gondolatod olvasni, mit is akartál tkp kérdezni.

2016. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!