Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a velemenyetek a Kos ferfi...

Mi a velemenyetek a Kos ferfi (szuz aszcendens) es skorpio no (skorpio aszcendens) kapcsolatarol?

Figyelt kérdés

2015. júl. 30. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább a Kos pasi - Mongol futóegér csaj kapcsolata az igazi. A csillagok nem hazudnak!
2015. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi, mert ez nem elegendő információ.
2015. júl. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem szerencsés párosítás mert a Kos tűz elemű a Skorpió pedig víz. A Kos szeret beszólogatni, íncselkedni, piszkálódni, huncutkodni párjával, de a Skorpió egy sértődős jegy és a sérelmeket nem felejti. A Skorpió igényli azt hogy sokat lehessen kettesben a párjával viszont a Kos egy mozgékony jegy, nem bírja túl sokáig egy helyben. A Skorpió igényli a lelki és testi törődést egyaránt, de a Kos egy nem túl lelkizős tipus, ha csak nem víz elemű holdjegye van (Rák, Skorpió, Halak)elemű. Hát ennyi az én véleményem, de szerintem ne adj sokat a horoszkópra mert én állítólag nem jövök ki túl jól a Bakokkal mégis vonzanak a Bak emberek és sokkal jóba is vagyok:)
2015. aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy jobb, ha a skorpió mélységesen hallgat a kos előtt arról, hogy ilyen marhaságok alapján akarja eldönteni, hogy összeillenek-e.
2015. aug. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szigo2007 válasza:

Kos férfi vagyok Bak aszcendensel. Nekem mindig bejött a Kos-Skorpió párosítás, bár hozzátenném, nagyon nagy türelem kelett nekem a Skorpiók elviseléséhez...cserében a szex valami iszonyat nagyon jó volt. Ha elviseled a Kosod domináns természetét, és nem provokálod amit úgysem bírsz ki, ő meg elviseli a csipkelődésedet (ez elsősorban úgy fog történni hogy oda sem figyel arra mit szólogatsz be, nálam bejött) akkor működhet, de fizikai alapu lesz a kapcsolat, arra készülj fel.

Hozzátok képest mi Kosok sekélyesek vagyunk érzelmileg...plusz tedd hozzá hogy még férfi is...na igen...tehát meg kell tanulnod elengedni ha megakarod tartani. Ha ez így jó neked tégy egy próbát, nekem mindig jó élményeim voltak a Skorpió csajokkal, de meg kelett tanulnom kezelni őket, ami nem 1 kapcsolat időtartalma alatt jött össze. Valahogy mindig bevonzom őket.

2015. aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudom a horoszkóp mennyire lehet igaz, többnyire mindenhol mást írnak. Én is skorpió lány vagyok skorpió aszcendenssel. Azt vettem észre magamon, hogy egy kapcsolatban túlságosan is hiperaktív vagyok, pillanatok alatt lefárasztom a srácokat.

Ha nekem rossz kedvem van, álltalában mindenkinek rossz kedve van. Elég labilis vagyok lelkileg hamar kiborulok, indulatos vagyok, gyülölöm ha valaki fölényeskedni próbál, persze próbálom minél stabilabbnak mutatni magam, nehogy gyengének tűnjek.

A párom kos 4 éve vagyunk együtt, hát elég érdekes egy kapcsolat, részemről inkább se veled se nélküled kapcsolat.

Féltékenységre nem ad okot a párom és ezért teljesen megbízom benne, nem tudom, ha nem így lenne mennyire lennék féltékeny de szerinzem eléggé. Ő borzalmasan féltékeny és hisztis, ez miatt nagyon sokat veszekedünk.

Az első két év még szinte tökéletes volt, de ő egyre nehezebben viseli az én kapcsolatban való hiperaktivitásomat, a kirohanásaimat. Szeretem ha sosem unatkozok, ha mindig foglalkozik velem a párom, ha mindig van véleménye amikor kérdezem.

Én nehezen viselem az ő semmilyenségét, hogy folyton kritizál és az állandó rohanást minden téren. Az ágyban változó a helyzet. Vagy nagyon jó, vagy nagyon rossz. A pontosság amit én elvárok az hiányzik, amit a párom tud is, de nem érdekli, koshoz híven elég önző. De szerencsére a szenvedély meg van közöttünk és az összhang, ami nagyon erős kapocs ilyen téren, ebből a szempontból mintha egymásnak teremtettek volna minket.

Szóval ez a helyzet velünk, néha már nehezen bírjuk, de még mindig együtt vagyunk. Előbb megpróbálunk mindent amit csak tudunk, ha nem sikerül akkot sem dől össze a világ még mindig lehet szakítani. Legalább is én ezt gondolom, remélem tudtam segíteni.


Ui.: a horoszkópom szerint irig vagyok, ez egyáltalán nem igaz, gyűlölöm az irigy embereket, általában én vagyok az aki szívesebben ad másoknak.

2015. dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!