Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Honnan tudom, hogy nekem mi...

Honnan tudom, hogy nekem mi az aszcendensem?

Figyelt kérdés
És ez amúgy mit jelent?

2015. jún. 6. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Felkelő jegy. Az a jegy, amelyik éppen felkel a születés pillanatában. Két óránként váltják egymást. Így a 12 jegy végigmegy 24 óra alatt. Ha tudod a születésed percre pontos időpontját, akkor táblázatok vannak bőven a neten, amin vissza tudsz keresni.
2015. jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. jún. 6. 15:05
 3/7 A kérdező kommentje:

Ilyenek is kijöttek, de ez még rám vonatkozik?

Hold a Bakban, Merkúr a Bakban, Vénusz a Bakban, Mars a Skorpióban, Jupiter a Bakban, Szaturnusz a Skorpióban, Uránusz a Nyilasban, Szaturnusz a Bakban, Plútó a Skorpióban.

Mik ezek? Nem értem, mert vízöntő avgyok, és az jött ki, szűz az aszcendensem.

2015. jún. 6. 15:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, a jellemedhez tartoznak az alábbiak . Születésed pillanatában bolygókként ezek a jegyek "léptek életbe"...Vagy valami ilyesmi dolog. Szóval mindezek is kihatnak személyiségedre.
2015. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vízöntő a napjegyed, Szűz az aszcendensed. Bak a holdjegyed, meg még egy rakás Bak és egy kisebb adag Skorpió. Különleges ember vagy, hallod! :D
2015. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#1-es "Két óránként váltják egymást"

Ez nem igaz. A Föld tengelyferdesége miatt nem egyenletesen oszlik az Aszcendens a jegyek között. A Halak/Kos jegyeken kb. fél óra alatt átszalad, míg pl. a Szűz jegyen több óráig is eltarthat amíg átmegy. A déli féltekén meg fordítva. Ezért van az, hogy ha a Nap-jegyet nézzük, egyenletesen oszlanak el az emberek, míg aszcendensnél kevés lesz a Kos és sok lesz a Szűz, vagy Mérleg jegyű.

2015. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor én szépen kifogtam a Rák napjegyem mellé a Halak aszcendenst.. :D
2015. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!