Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy oroszlány anyához és bak...

Egy oroszlány anyához és bak apához milyen horoszkópú gyerek illik?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy hogy fogalzazzam meg! A lényeg, hogy én nagyon hiszek az ilyenekbe és nem szeretném azt, ha az lenne, ami az/anyukámmal volt! Anyukám skorpió és nagyon nem jöttünk/jövük ki jól, én ezt nem szeretném.

Szerintetek milyen gyerek illik hozzánk?



2015. jan. 25. 17:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%
Nem azért nem jöttök ki jól, mert anyukád skorpió jegyű, hanem azért, mert nem vagy hajlandó alkalmazkodni hozzá!
2015. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
46%

Ha teged ennyire izgat, hogy milyen jegyu lesz a gyermeked, akkor javaslom, olvass utana kicsit ennek.

A ember szemelyiseget ugyanis napjegyenel sokkal jobban meghatarozza az aszcendense ill. a a napjegy es aszcendens egyuttese, egymasra gyakorolt hatasa. :)


Ettol fuggetlenul szerintem felesleges ennyire tervezni. ;)

2015. jan. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%

Nem hiszem el, hogy ilyen szülők is vannak! Mi lesz abból a gyerekből? Egy újabb okkult fazon.

Azzá válik mindenki, amiben hisz!

2015. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
30%
Olyan gyereked születik, amilyennel feladatod van. Ezt nem úszod meg akkor sem, ha az a gyerek végtagok nélkül születik, vagy elcseszik a szülésedet és a gyerek megsérül közben. A nehéz kapcsolat is tanít, és addig kapod vissza, amíg nem oldod meg az azzal kapcsolatos feladatot. Ha gyáva vagy és elmenekülsz, annál nehezebb formában kapod meg később.
2015. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
30%
Tételezzük fel, hogy olyan gyereketek születik, akivel minden klappol, de csak mert tudatosan el akartatok kerülni valamit, és nem bíztátok a "sorsra". Viszont ha meg kell tapasztalnod egy nehezebb kapcsolatot, simán megtörténhet, hogy később a gyereketek párja lesz olyan, vagy az unokátok, amilyen gyereket nem akartál. Esetleg mással kapcsolatban kerülsz nehéz helyzetbe (munkatárs, főnök, orvos, a gyerek oktatója, másik szülő).
2015. jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
42%
Horoszkópra ne tervezz gyereket, mert könnyen előfordul, hogy nem olyan lesz. Nekem két ismerősöm csinálta ezt, egyiknél se jött be. Az egyik koraszülött lett, a másik meg túlhordott. Egyébként és kos vagyok, anyám oroszlán és hogy is mondjam... Eléggé rapszodikus a kapcsolatunk. Csak akkor működik, ha feltétel nélkül el tudom őt fogadni minden hülyeségével. Sajnos nem mindig sikerül. Édesapám pedig halak, ő próbálja elsimítani a dolgokat (oltani a tüzet, haha), de elég sokat elvesz belőle.
2015. jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nálunk apám skorpió és én (lánya) is, és nehezen jövünk ki (még azt se mondanám, hogy nagyon hasonlítanánk). Anyám szűz jegyű, és ha éppen jól van (azaz nincs totál kikészülve idegileg), akkor vele jobban elvagyok, mint apámmal. Öcsém ikrek, ő inkább apámmal jön ki jól a szüleink közül, ő nehezebben tolerálja anyu kitöréseit, ha anyu épp stresszes (gúnyolódással elüti, de zavarja, nem tudja hova tenni).
2015. jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem csodálkozom, hogy nem köttél ki vele, hisz te arra születtél, hogy vezess másokat (legalábbis így érzed, hisz Oroszlán vagy), továbbá a csillagjegy kissé naív és tiszta jellem, bár kevésbé érzelmes mint a Skorpió, amelyik nagyon ügyesen el tudja érni az Oroszlánnál amit akar (bár később veszekedni fog vele a leó de a skorinak az mindegy).


Szerintem ne legyen mérleg, rossz ötletnek tartanám, mert a mérlegek nagyon érzékenyek. talán valami víz jegy, azt hiszem benned lehet még víz a teljes képletedben vagy a párodban valami tüzes jegy. Így a teljes képlet nélkül nem nagyon lehet mit írni, többet kellene tudni. :)


De valóban nincsenek véletlenek, és úgyis az lesz, ami a legjobb.

2015. febr. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!