Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos nő, kos aszcendenssel?

Kos nő, kos aszcendenssel?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete vettem észre, hogy egy fiú elkezdett udvarolni, a barátjával beszéltem, és ő mondta, hogy skorpió a csillagjegye, és róla tudni kell, hogy igazi skorpió mindennel együtt, látom rajtam, hogy nyakig szerelmes belém, néha kicsit legyek titokzatos, vagy egyszer ilyen, egyszer olyan, mit tegyek annak érdekébe, hogy lássa nekem is tetszik. Én kos nő vagyok ugyanilyen aszcendenssel, viszonylag sokat olvastam a skorpiókról, nyugodtan írhatnak skorpió férfiak, mert ők mégiscsak jobban tudják. És az a baj, hogy idővel én is nagyon nagyon bele fogok habarodni.

2014. nov. 29. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Hát oKOS az nem vagy.
2014. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
te az vagy, az egyszer biztos
2014. nov. 29. 13:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Problémákat akarsz magadnak?

Legyél inkább természetes.

Ajánlom azt is, hogy hülye horoszkópokkal ne foglalkozz, de végül is... a te dolgod. Ha szerencséd van, ez nem ront túl sokat az életeden.

2014. dec. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!