Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan lehet a horoszkóp...

Hogyan lehet a horoszkóp alapján megállapítani, hogy lesz-e az illetőnek gyereke, ha lesz akkor mikor és esetleg hány?

Figyelt kérdés
Kérem csak azok válaszoljanak akik tényleg jártasak a témában, szkeptikusok ne!

2013. jún. 21. 07:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Miért jobb neked annyiféle verzió, ahány ezós válaszolni fog? Az ilyen témában mindegyik mást mond, ilyenkor kinek fogsz hinni? Annak amelyiknek a válasza jobban tetszik?

Mellesleg mi lesz, ha azt mondja az egyik, hogy nem lesz gyereke, te elhiszed, és lehet, hogy életed szerelméről mondasz le, mert hallgattál egy csalóra, akivel még csak nem is találkoztál. Vagy ennek a fordítottja, attól függően, hogy ezt most azért kérdezed, mert sok gyereket akarsz, vagy egyet se.


Ha mindkét fél nemzőképes, akkor annyi gyerekük lehet, amennyit akarnak, és akkor, amikor akarják.


Egyébként pedig ha gyerekvállalásba kezdesz, akkor már illene annyi önállóságnak lenned, hogy ilyen kérdésben ne más véleményét kelljen kikérned, főleg nem teljesen idegen emberekét.

2013. jún. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos,h csaló,azért,mert ezos.A horoszkóp a lehetőségeket mutatja,nem a konkrét eseményeket!!!!Ezt asztrológus mondta.Tehát védekezz,ha nem szeretnél gyereket,ha igen,akkor pedig hajrá,mindent bele!Mi van akkor,ha azt mondja az asztrológus,h most kevés az esély arra,h gyerek legyen,Te nem védekezel,és,hoppá,mégis becsúszik 1 gyerek-mit csinálsz?agyonvered?Nem vagyok aszrto.ellenes,csak emellett reális is.
2013. jún. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem mond konkrét dolgot, mert akkor elenyésző számú embernél jönne be. Általánosítva pedig rengeteg dologra rá lehet húzni, így sokkal több embernél igaz, és így könnyebben is téveszti meg a naivokat.
2013. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Five Star ***** válasza:

Szia!

1. A horoszkóp nem jóslásra való, és nem is alkalmas rá. Azt meg lehet mondani, hogy mely életszakaszokban milyen hatások érik az embert, de hogy erre az emberek hogy reagálnak, az már erősen személyfüggő. Arról nem is beszélve, hogy a jövővel kapcsolatban a tapasztalataim szerint mindenki csak azt látja meg, amit már egyébként is tud, a többi jelet nagyon könnyű így látatlanban félreértelmezni.


2. A gyerekek száma egy nagyon bonyolult kérdé, szinte minden kapcsolatban van vele. Ugye először is ehhez kell egy minimum pár éves kapcsolat (jobb esetben), aminél meg kell nézni a két ember Napjának, Holdjának, Vénuszának és Marsának a helyzetét, illetve a 7-es házat.

A gyerekekre magára a 4-es Ház, és a Hold és a Rák jegy vonatkozik fokozottan, na meg persze az aszcendens. Ha ezek erősek egy horoszkópban, akkor valószínűsíthető egy nagyobb anyai/apai ösztön, ami több gyereket jelenthet. De ezt tényleg elég bonyolult így látatlanban megmondani.

2013. jún. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves negyedik!


Köszönöm a válaszodat. :) A többieket nem is értem, hogy jön ide a védekezz, ne védekezz téma. Sok embernél történik az, hogy szeretne, de sokadszorra is elvetél, megint másnál pedig hiába védekezik akár gyógyszerrel is mégis összejön. Ilyen esetekben szerintem máshol kell keresni a választ, mondjuk a horoszkópban.

2013. jún. 21. 12:16
 6/14 anonim ***** válasza:
És milyen hatások érik az embert az asztrológus szerint? Mert erre még egy sem tudott válaszolni.
2013. jún. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!Nagyon sajnálom,ha sikertelenül próbálkoztok,DE,mint írtam,a horoszkóp,csak lehetőségeket mutat,nem konkrét eseményeket.Nem vagyok ezo ellenes,sőt...Az a legnagyobb problémám,h sok "szakember"kihasználja a bajban lévők hiszékenységét,és ebből gazdagodik meg.Ezért hiszik sokan,h a jósok,tanácsadók csalók-itt a példád,aki jóhiszeműen elmond valamit,arról azt gondolják,h hülye,v rosszindulatú.Komolyan elhiszed azt,h elmész 1 asztrológushoz,és ő fogja a problémádat megoldani???-sajnálom,ha ezért engem fikázol!!!Esetleg 1 gyógyító,látó-,aki tisztességes,tud segíteni,de nem az asztrológus,csak akkor,ha ő is látó-és ismétlem-nem csaló.Semmi rosszindulat nem volt a hozzászólásomban most sem,és az előbb sem.Gondolkozzál 1 kicsit!:)Kívánom,h minél előbb oldódjon meg a problémád!!!:)
2013. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Astara ***** válasza:
Hát én asztrológusként az 5.h-ad mint gyerekházat vizsgálnám elsősorban, a benne levő bolygókat, aztán az urát, meg hogy mennyire van termékeny vagy nem termékeny jegyekben az 5.h. és bolygói, illetve az Asc. és a szül. uralkodó. Ebből nem lehet ugyan pontosan megtudni hogy HÁNY DARAB gyerek lesz, de azt igen hogy egy vagy több és könnyen, avagy nehezebben, ill. van-e veszélyeztetettség a szülésben, esetleg van-e vetélési lehetőség, nincs -e meddőségre utaló jel (testi v. lelki értelemben) stb.
2013. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Astara ***** válasza:
Mellesleg kedves előbbi válaszadó: én pl. sokkal több "csaló" még ha jóindulatúan csaló LÁTÓT láttam, mint jól felkészült asztrológust. Azt ugyanis meg lehet tanulni a LÁTÓSÁG meg olyan, h. jön vagy nem jön, fogalma sincs, h. fontos-e amit lát, vagy nem, és még az is bebizonyosodott számomra h. sokszor nagy valószinűséggel egyszerű telepátiáról van szó- belőled olvassa ki a szubjektiv válaszokat, amik épp ezért nem is biztos, h. helytállóak...vagy épp ő értelmezi félre a saját szűrójén keresztül.
2013. jún. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Astara ***** válasza:
Az h. MIKOR lesz gyerek azt ún. direkciókból és hasonló előrejelző módszerekből lehet megtudni asztrológiában. Ehhez ért egy felkészült asztrológus.
2013. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!