Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Volt itt valakinek rák férfive...

Volt itt valakinek rák férfivel dolga? Mit kell róla tudni?

Figyelt kérdés
Nekem még soha, de nagyon inspiráló az első fázis vele. Tapasztalatok?

2013. máj. 28. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
A vőlegényem rák. És ugyan olyan, mint a többi férfi. Talán figyelmesebb az átlagnál, és nagyon fontos neki a család, a hűség. De ezt nem a horoszkóp határozza meg, szerintem.
2013. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az én vőlegényem is rák, én skorpió, nagyon jól kijövünk. Figyelmes, odaadó, néha igazi macsó, néha úgy bújik hozzám, mint egy kisfiú. Nem tudom mennyire "tipikus rák", de számomra ő a tökéletes. :)
2013. máj. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 klopusz válasza:

Párom rák, én halak.

17 éve élünk boldog házasságban.

Nagyon figyelmes, kedves, türelmes, de nem hiszem, hogy ezek a tulajdonságok függnek a horoszkóptól.

2013. máj. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak egy ostromlóm volt rák. Nagyon vicces, kedves, végtelenségig kitartó. A céljai is egyeztek az enyémmel, vagyis hűségesen szeretni egy valakit. (Én nyilas vagyok.)

Sajnos zavart a nagy korkülönbség, és hogy egyszer már elvált. A személyisége tetszett csak.

2013. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ha valakit szeret akkor azt nagyon szereti, és az életét is odaadná érte..
2013. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi mindketten rákok vagyunk :) Tökéletes harmónia mindenben - csak így tudnám jellemezni a kapcsolatunk.

Kedves, gondoskodó, odafigyel mindenre, nagyon fontos neki a család. Ezenkivűl ambicós, úgy a munkájában mint a magánéletben. Sokat sportol, odafigyel a környezetére.

Egyetlen negativumként a makacsságát tudnám felhozni. Ha valamit elhatároz, abból nem enged. Mondjuk ez az én párom esetében leginkább az ételek közötti válogatásában mutatkozik meg, ennél nagyobb baja meg sose legyen:)

2013. máj. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
volt, 1-2, hát a szex k**a jó velük, de baromi féltékenyek, birtoklóak, paranoidok már már beteges módon kombinálnak. meg nekem túl romantikusok.
2013. máj. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy rék férfi jelentkezését várom, hogy legyen vele dolgom és elmondhassam a tapasztalataimat!

35N

2013. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!