Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi az ascendensem?

Mi az ascendensem?

Figyelt kérdés
1983.06.28.-án születtem 06:30-kor. L

2012. nov. 13. 13:21
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Én nem fogom semmire,de eleve a gyengeségem és az aszcendensem között talán ott az összefüggés.Egyébként meg pl én az ufokban nem hiszek,de ettől függetlenül még létezhetnek.Nem mondom,hogy nincsenek,és nem érvelek ellenük olyannak,akinek meggyőződése,hogy vannak.
2012. nov. 14. 15:05
 12/21 Five Star ***** válasza:

14:53 Valóban nem a csillagjegye MIATT lesz alkoholproblémája valakinek. Ez mindössze egy jelzés, hogy ezen a területen óvatosnak kell lennie, mert az illető fogékonyabb, érzékenyebb arra, hogy rászokjon az ilyen szerekre, ezt a "problémakezelési" utat válassza. De persze, nem a rossz fényszögű Neptun miatt lesz alkoholista valakiből, hanem saját maga miatt. Viszont a horoszkóp megmutatja ennek a veszélyét.


Kérdező: Ez a fényszög, a Nap-Neptun oppozíció, ami ezt az addikciós problémákat jelzi, ugyan erős, de az oppozíció a legjobban kezelhető fényszög a "rossz" fényszögek közül. Tehát ezt le lehet küzdeni, meg lehet tanulni, hogy kell kezelni. Persze, nem megy könnyen, meg kell vele küzdeni, ahogy te is tetted, de szerencsére ez nem egy olyan fatális, kikerülhetetlen dolog :)

2012. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Sokadjára olvasom végig,döbbenet :) .Viszont pl arra utaló dolgot nem veszek észre(?) az általad leírtakban,ami a legnagyobb hibám:a túlontúl túlzott féltékenységem a párom iránt...Vagy nem látok a sorok közt?
2012. nov. 14. 16:45
 14/21 Five Star ***** válasza:
Hát alapból a Nap-jegyed és az aszcendensed is Rák, ami az egyik legféltékenyebb jegy :) A Rák igen sérülékeny, kicsit hisztis is, ha úgy érzi, hogy elhanyagolják, neki nagyon fontos, hogy érezze, törődnek vele.
2012. nov. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ez nem teljesen igaz xD .Nem kicsit vagyok hisztis,hanem nagyon :D .De legalább beismerem :) ...Hogy van-e alapja a féltékenykedésemnek?!Hm,de szeretném tudni...
2012. nov. 15. 14:01
 16/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hisztis rák jelentkezik.
2012. nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Five Star ***** válasza:

14:19 Mit csináljak veled? Ügyes vagy =)

Úgy látszik, nálad pont jól ellensúlyozza a többi hatás ezt a dolgot. Van ilyen, nem minden Rák hisztis. Ezt így csak Nap-jegy alapján nem lehet megmondani.

2012. nov. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
A hisztim 99%-ban az,hogy így akarom kiharcolni,hogy úgy törődjenek velem,ahogy elvárom :D .Ha belegondolok,a célom így általában elérem,bár tudom,nem mindegy,hogy kihisztizem,vagy szívből jön az a figyelem,törődés.Utána emiatt hisztizek xD .
2012. nov. 15. 15:34
 19/21 anonim ***** válasza:
14:35, nem lenne egyszerűbb azt mondani, hogy nem minden rák ugyan olyan, még jönni kell ezzel a maszlaggal is.
2012. nov. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Five Star ***** válasza:
16:30 Ha nem vetted volna észre, pont ezt mondtam ;) Nem minden Rák ugyanolyan, szép is lenne, ha 12 féle ember élne a világon :O
2012. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!