Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak lány ikrek aszcendensel a...

Bak lány ikrek aszcendensel a tigris évében?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi van vele?
2012. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Terhes vagy.
2012. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem a kérdést, de Miháj jósnő mingyár' megmondja a frankót.
2012. szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez egy igen érdekes variáció, de mivel a tigris megeszi a bakot, ezért csak simán ikrek vagy. Ha többet akarsz tudni hívj az emelt díjas számomon, amit privátba megírok.

Mihály jósnő

2012. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Loú.
2012. szept. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen.
2012. szept. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

He-he. Ha még érdekel, én ilyen vagyok (bak nő, ikrek aszcendenssel és a tigris évében születtem)

Kicsit keményfejű, de szorgalmas, kitartó és bevállalós (a férjem szerint rohadt makacs :-D).

Nem vagyok zsugori, inkább az ellenkezője.(ennek ellenére nem fenyeget az anyagi tönkremenés)

Szeretem az izgalmakat, az extrém sportokat, és inkább atletikusnak mondanám magam. A cél érdekében fegyelmezett tudok lenni.

Hűséges vagyok, és tűzbe megyek a családomért. Kevés barátom van, de ők mindig számíthatnak rám.

Némileg rendetlen vagyok, de nem igazán vészes. Pesszimista is vagyok, de ennek ellenére soha nem voltam depis, mindig megtalálom a kiutat a necces élethelyzetekből.

Szeretem a képzőművészeteket, és én magam is szívesen "alkotok" (beleértve a főzést, kézimunkát...)

Elegánsan szeretek öltözni, de soha nem kihívóan.

Nem vagyok nagy társasági ember, de megtalálom azért a közös hangot midenkivel.

Ritkán veszekszem, de évente egyszer azért elszakad a cérna, és akkor nagyon hatásos balhét tudok csapni :-D

2015. jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!