Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán csillagjegyű férfihez...

Oroszlán csillagjegyű férfihez milyen csillagjegyű nő illik?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 09:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
(Nyilas nem... csak azért írom, mert ketten is javasolták előttem. viszont én meg tapasztaltam, hogy nem illek oroszlánhoz.... nyilas, 34n)
2012. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Illik-nem illik? XD Kit érdekel milyen csillagjegyű? nem, hogy vannak ennél fontosabb dolgok... ennél CSAK fontosabb dolgok vannak ember! ;)
2012. jún. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
11-es, ebbe a válaszba tudtodon kívül beleírtad az asztrológia nagy-nagy átverését... szerinted nyilas nem illik hozzá, mert neked nem jött be. Szerinted egy egyelemű mintából, vagyis hogy neked nem jött be, le lehet vonni általánosságot? Előtted meg ketten írták hogy összeillik. Kételemű mintából sem lehet... Ahhoz ezer meg ezer főket kell megvizsgálni. Aki elhiszi ezt az asztrológia-mesét, az mindig eree hivatkozik: dehát rám illik. Másik ezer emberre meg nem illik... (illetve többnyire igen, mert olyan ügyes általánosságokat foglamaz meg, hogy aki akarja, az elhihesse hogy ráillik, de ez megint más történet...)
2012. jún. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Ezen az oldalon kisérletezgess: [link]


Egyébként kos, nyilas leginkább.

2012. jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nehogymár a harmonet horoszkóp-oldala mondja meg, hogy két ember összeillik-e vagy sem, ennyire nem lehet lökött a 21. századi ember.... Minden csillagjegy ugyanolyan eséllyel illik össze, az embereket nem határozza meg fényévekre lévő bolygók állása...
2012. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

A valódi asztrológia ennél sokkal bonyolultabb és összetettebb.

Hangsúlyozom, hogy a VALÓDI és nem az üzleti célú általános horoszkóp bla-bla.

Egy valódi asztrológiai jellemrajznál az csak az egyik összetevője egy jellemnek, hogy a napja melyik jegyben áll.

Nézik azt is, hol áll a Hold, ami az érzelmi feldolgozást mutatja meg, férfinál a Mars helyzete is nagyon fontos, míg nőnél a Vénuszé, de ugyanilyen fontos az intellektust, illetve az gondolkodásmódot mutató Merkúr helyzete is, aztán ott van a váratlan helyzetekben megmutatkozó Ascendens jegye is, arról nem beszélve, hogy mindezek milyen területeken és hogyan érvényesülnek.

Ha "horoszkóp" alapján keresgél valaki, akkor mindenképp komolyan kell ezt (is) nézni, mert a felszínesen nézett hasonlítgatások, és összeillőségek teljesen tévútra vezethetnek.

Hülyeség azt kijelenteni, hogy az Oroszlánhoz illik a Nyilas, vagy hogy nem illik a Nyilas.

(Véleményem szerint.. :))

2012. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy amire itt hivatkoztok, "valódi" asztrológia címén, az bizony semmivel sem különb a sztorimagazinban olvashatótól... Ugyanúgy olyan összefüggést vesz alapul (bolygók hatása emberekre), amely bizonyítottan nem létezik, tehát tévedés azzal jönni, hogy de bezzeg a valódi... ugyanis nincs valódi. Átverés van és hiszékenység.
2012. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
augusztus 4-én születtél és ekkor leszel 30 éves, kitaláltam mert zseni vagyok :D
2012. júl. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!