Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak lánygyerekhez milyen...

Bak lánygyerekhez milyen csillagjegyű apa illik?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 17. 19:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%

Fogadni mernék, hogy egy 30-40 körüli nő vagy, akit elhagyott a férje, és veled él a közös bak jegyű lánygyereketek, és neki keresel hosszú ideje pótapukát, aki természetesen egy herceg és neki természetesen nincs gyereke, de a tiédet természetesen el kell fogadnia és alkalmazkodnia hozzá. De ez eddig sehogy nem jött össze, mert egyik jelentkező sem hozta az elvárt formát, vagy pedig egyáltalán nem is akadt jelentkező, mert hisz ki akar egy meggondolatlan nővel élni, aki csak másodikként tekint rá.

Hát attól tartok hiába kapod meg a választ, hogy ki jön ki egy bak gyerekkel, azt hiszem itt nem ez fog dönteni...

Sok sikert!

2012. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
ez b uziság. nem csillagjegytől függ.
2012. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó előtti, mekkora tapló vagy!! Leírta, hogy ő a gyerek és az apukájával lett valami, ezért "nincs neki"....ááááá olvasni meg kéne először tanulni, utána osztani a népet!!
2012. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Utolsó előtti, mekkora tapló vagy!! Leírta, hogy ő a gyerek és az apukájával lett valami, ezért "nincs neki"....ááááá olvasni meg kéne először tanulni, utána osztani a népet!!"


Mivan, kaptál privát üzenetet?! Sehol nem írta a kérdező, hogy "történt valami"!

2012. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de neked ez:


"Én vagyok egyébként a gyerek, és nincs apukám, de szeretném tudni, hogy milyen illene hozzám"


nem elég egyértelmű? Senki nem olvasta végig? Legalább te elolvastad volna. Miért szerinted ha nincs apukája, akkor nem történt vele valami? Normális esetben, ha jól tudom, mindenkinek van. Nyilván nem olyan h.lye a kérdező, hogyha van apja, majd keres mellé még egyet.

2012. máj. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Kedves 11-es! Szép kis elmélet, de attól tartok, hogy a nagy emberismereteddel most eléggé benézted ezt a kérdést.

Én tényleg a gyerek vagyok, és nincs apukám, meghalt kiskoromban, de azelőtt sem foglalkozott velem soha. Sokat szoktam arról ábrándozni, hogy van, és hogy miket csinálnánk együtt, meg ilyenek. De nem keresek egyébként apát, csak gondoltam megkérdezem, milyen illene hozzám, milyen csillagjegyűvel jönnék ki jól.

2012. máj. 11. 11:37
 17/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom az apukádat:( Mivel te földjegy vagy, így legjobban a földjegyekkel(bika,szűz, bak) és a vízjegyekkel(halak,skorpió, rák) jöhetsz ki jól. Én halak vagyok és legjobb barátom pl: szűz jegyű.
2012. máj. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!