Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy skorpió férfi tud igazán...

Egy skorpió férfi tud igazán szeretni?

Figyelt kérdés

Párom egy 25 éves skorpió férfi. Időnként vannak olyan megnyilvánulásai, hogy ő a világ közepe. Egyenlő felek vagyunk a kapcsolatban, de ilyenkor azt érzem, hogy sose leszek neki elég jó. Pedig ebben meg szokott erősíteni, hogy nem így van.

Érzem, hogy szeret, csak ritkán mutatja ki. Vagy csak utal rá. Szóval szerintetek egy skorpiónak akkor is lehetnek komoly érzései, ha ritkán hozza felszínre.

Bár én meg ikrek vagyok és én se olyan gyakran beszélek ezekről! Igazából nem az a baj, hogy nem mondja ki, csak, hogy ettől még tényleg úgy szeret ahogy érzem?


2012. jan. 2. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez személyiség függő.
2012. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
ne egy csillagjegy döntse már el xD és soha nem hittem és nem is fogok benne, attól h eltalál néha valamit ami illik rám nem fogok hátast dobni. ne a csillagjegy legyen a mérvadó, a párod és te tudjátok h milyen a kapcsolatotok
2012. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nos..en elmeletileg nem hiszek az ilyesmiben, gyakorlatilag viszont;

skorpio vagyok, igaz, hogy lany, de en is nagyon nehezen tudom, illetve nem tartom szuksegesnek hogy kimondjam az erzeseimet. sot, ha ra vagyok kenyszeritve akkor nagyon kinosan erzem magam.

(+az osszes 'skorpio szemelyisegjegy' illik ram)

abban hiszel amiben akarsz ;)

2012. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nagyon nem függ össze a csillagjeggyel


én skorpió nő vagyok,párom skorpió férfi


Én szókimondó vagyok,de az érzéseim kimutatásához idő kell.

Ő félénk,szerény,de első pillanattól kimutatta hogy szeret,nagyon hamar ki is mondta és azóta is naponta sokszor elmondja,pedig már hosszu ideje együtt vagyunk (általa én is jobban kimutatom kimondom mint előtte bárkinél)

és igy hogy 2 skorpió,elvileg mi állandóan civakodnánk,stb.de ehhez képest nyugi van és békesség és tidzts nyugis szerelem

2012. jan. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

A Skorpió férfi tud csak igazán szeretni.

Jó konstellációnál büszke, félelmet nem ismerő, határozott és zárkózott jellem. Ingerlékeny és ilyenkor veszélyes lehet. Rendkívül szívós és feltétlenül kitartó. Emellett erősen szenzitív, finomérzésű, csodálatos előérzetei és vizuális képességei vannak. Képes előre megálmodni dolgokat, látnoki tehetség nem ritka náluk. Fellépése biztos, beszédben és iásban rendkívül világos a kifejezésmódja. Uralkodni vágyó, sokszor elutasító, érintkezésben a lekötelező szeretetreméltóság és visszataszító neveletlenség váltakozik nála /kiszámíthatatlanul/. Ezek az emberek kiszámíthatatlanok szavaikban, tetteikben és viselkedésükben. Az ember nem tud belőlük kiokosodni. Jellemüket sohasem lehet kiismerni, velük szemben mindig újabb és újabb rejtély előtt állunk. Egyszer az érzés van felül náluk, máskor az értelem. Sokszor hozzáférhetetlenek, de ennek ellenére, vagy talán éppen ezért, rendkívül értékes és érdekes jellem, akit érdemes tanulmányozni. A másik nem életükben nagy, sokszor végzetes szerepet játszik.

2012. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!