Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tényleg igaz?! Figyu, tényleg...

Tényleg igaz?! Figyu, tényleg az van hogy ha az ikreknek pasija van lehet hogy megcsalja? Ezt olvastam valahol. Már nem tom hol. De igaz vagy nem, és ha tudtok még valamit az ikrekről írjátok le please. (gondolom kitaláltátok hogy ikrek vagyok. :D)

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 18:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
xDD jólvanna. kicsit dilis vok , és..... de kösz a válaszokaat ♥♥♥
2011. szept. 19. 07:19
 12/14 anonim ***** válasza:
semmi baj, aranyos vagy, ha egy kicsit dilis is, az nem probléma :)
2011. szept. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is a dilis ikrek közé tartozom:))) És sose tudtam volna megcsalni a páromat, inkább elvonultam, és akár 10x is... khm... szóval lenyugtattam manuálisan magam, ha annyira kellett:D:D, de nagyon aljas dolognak gondolom bárki (bármilyen jegy) részéről, hogy félrelépjen, nekem ez megengedhetetlen és gusztustalannak tartom... amúgy azt mondják, hogy az ikrek nem társra, hanem "legjobb barátra" vágyik, meg nem érzelmes, hát... nekem ez pont fordítva van, szóval a horoszkópkészítők jól ráfáztak velem, 5 perc alatt be tudnám bizonyítani, hogy nem is vagyok olyan ikrek, mint "kéne" :D:D
2011. szept. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőm ikrek, és soha nem tudnám róla elképzelni, hogy hűtlen lenne. Szóval ez baromság.

23N

2011. szept. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!