Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Meg lehet tudni mi az aszcende...

Meg lehet tudni mi az aszcendensem, ha nem tudom a születésem óráját, percét?

Figyelt kérdés
nem jegyezték föl, sosem fogom megtudni
2011. aug. 12. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni 10 percek is számíthatnak! Viszont van olyan, hogy kérdeznek az életed fontosabb idejéből dátumokat és pontosítani tudnak. Egyszer kipróbáltam, tudtam mikor születtem percre pontosan, de nem árultam el. 43 percet tévedett az asztrológus! Pontosítás nélkül, ilyenkor déli 12-órát veszi alapul, és születésihelyet. én hajnali 3 óra 41 perckor születtem és az azstrológus 4 óra 24-et mondott.
2011. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát, szerintem olvasd el mindegyik jellemzést, figyeld a külsőd vagy írj nekem privit megpróbáljuk kideríteni :)
2011. aug. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy éjjel 11 körül születtem, talán utána valamivel, de a percet azt nem. De minden kalkulátor mást ad ki rá...
2011. aug. 14. 13:39
 4/5 anonim ***** válasza:

letudnád írni ,hogy hogy nézel ki?


hajszín, szemszín, milyen színekhez vonzódsz, szerinted mi jellemzi a megjelenésedet ,alkatod ilyesmi. melyik napon születtél. nem kell az év csak hónap/nap.

2011. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Küldtem privit!
2011. aug. 14. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!